Pop Plants

Pop Plants

1.0.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 25

Android İşletimSistemli Mobil Aygıtlarda Oynanabilen Pop Plants, Üçlü Eşleştirme Oyununu Orijinal Bir Öyküyle Sunan Hoş Bir Bulmaca Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli mobil aygıtlarda oynanabilen Pop Plants mobil oyunu, ananevi bir oynanış yeriğine sahip olsa da olağan dışı bir öyküye sahip olan güzel bir bulmaca oyunudur.

Bu mobil oyun standart üçlü eşleştirme oynanışı üzerine hazırlanmış bir bulmaca oyunudur. Alelade bir oynanışı olsa da Pop Plants oyununu değişik yapan nitelik üzerine kurulduğu öyküsüdür. Oyunun öyküsüne nazaran en kuvvetli tanrı olan Nero‘nun iki kızı var. Bunlar Yaratıcı Tanrıça Asha ve Yıkıcı Tanrıça Tania. İki kardeş birbiriyle anlaşmazlığa düşüyor. Asha iyi yanda yani meleklerden tarafken, Tania iblisle işbirliği yapıyor. İki kardeşin bu uyuşmazlığı dünyadaki bütün güzellikleri bitiriyor. Lakin bir gün Asha yanındaki perilere güzellikler saçacak tohumlar veriyor. Ateş Perisi Camilia, Su Perisi Evan, Hava Perisi Isis, Toprak Perisi Connie ve Işık Perisi Bessie bu tohumları dünyaya dağıtarak güzellikleri tekrar hayata döndürmeye çalışıyor.

Bizim oyundaki vazifemiz ise bulmacaları çözerek bu 5 perinin tohumları dağıtmasına yardımcı olmak. Yani bizim öyküye etkimiz sadece bulmacaları çözmekle hakikatleşecek. Boş vakitlerinizi eğlenceli hale getirecek Pop Plants mobil oyununu Google Play Store’dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Pop Plants Android Tanıtım Videosu :

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Pop Plants İçin Yorum Yap