PES 2019

PES 2019

3.0.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 40.00 MB
  • Tarih 6 ay Önce
  • İndirme Sayısı 28

PES 2019 Mobil Hızlı Indir, Android Telefonunda Hakikat Maç Keyfini Sür.

4.5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi : Tüm yaşlar
Reklam İçeriyorUygulama içi satın alma içeriyor

PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER mobil aygıtınıza bedava hızlı indirip oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından birisidir. Konami’nin konsol niteliğinde hazırladığı top fiziğinden oyuncu animasyonlarına oynanışı komple yenilediği bir çevrimiçi futbol oyunu bizlerle. 2018 – 2019 döneminde oniki yeni ligin resmi lisansları, yeni söylencevi oyuncular, canlı aktüelleme, öne çıkan oyuncular dahil pek çok yeni unsur eklenmiş. Çizgeler de son derece nitelikli.

Konami firmasınca tasarlanan tanınmış futbol oyunu PES 2019’un mobil sürümü PES 2019 PRO EVOLUTION SOCCER ismiyle hızlı indirilmeye açıldı. PES 2019’un konsollara has kurgulanan en yeni maç motoru şimdi mobilde. Sekiz binin üzerinde oyuncu animasyonundan takıma has oyun tarzları ve hatta rakiple karşılaşma heyecanına kadar her şey benzer biçimde mobile aktarılmış. UNREAL geniş dört sayesinde görsel manada son derece iyileşen yeni PES futbol oyununda dostlarınızla birebir kapışabileceğiniz yöresel Maç modundan dost grubunuzu toplayarak turnuvaya gireceğiniz yöresel Lig moduna, dost listenizdekilerle eşleşip neşeli bir arkadaşlık maçı çıkaracağınız dost Maçı modundan dünyanın en iyi PES’cileriyle maç yapma fırsatı veren çevrimiçi Maç moduna pek çok oyun sizi bekliyor.

Türkiye ligi dahil oniki yeni ligin resmi lisanslarının eklendiği PES 2019 mobilde Beckham, Zico, Romario, Nedved, Gullit, Maldini, Cruyff gibi söylencevi adlar da yer alıyor. Ayrıca evvelki hafta sonunda oynanan maçlarda iyi performans gösteren oyuncular Öne Çıkan Oyuncular olarak yer alacak ve bu oyuncular maç performanslarına nazaran yüksek istatistiklere sahip olacak. Hatta kimileri yeni maharetler kazanacak. Bunun yanında Liverpool, Barcelona gibi büyük takımlardan oyuncuların hususi sürümleri sunulacak.

PES 2019 mobil, canlı aktüelleme niteliğine sahip. Yeni canlı aktüelleme niteliği sayesinde PES 2019 her vakit hakikat dünyayla benzer biçimde ilerleyecek. Haftalık olarak en son transferlere ve hakikat yaşamdaki maçlardan ferdi oyuncu performanslarına ilişkin malumatlar yansıtılıyor. Hasebiyle oyunda rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için futbol dünyasını yakından takip etmeniz gerekecek.

PES 2019 Android Tanıtım Videosu :

İhtiyaç duyulan android versiyon 5.0 ve sonrası
Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

PES 2019 İçin Yorum Yap