PES 2019

PES 2019

3.0.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1536.00 MB
  • Tarih 7 ay Önce
  • İndirme Sayısı 13

PES 19 Mobile çıktı. İndir, Hakikat Maç Keyfini Çıkar.

5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi: 4+

PES 19 mobile çıkış yaptı. Türkiye liginin de lisanslı olarak yer aldığı PES 2019 mobilde dostlarınızla ve dünya umuminde oyuncularla oynayabileceğiniz değişik pek çok mod yer alıyor. Yeni lig lisanslarının yanında dünyaca şöhretli söylenceler PES 2019‘da sahneye çıkıyor. Yeni canlı aktüelleme niteliğiyle PES 2019 mobil her vakit hakikat dünyaya paralel ilerliyor. Çizgeleriyle de tesirleyici yeni PES mobil futbol oyunu bizlerle.

Konami’nin beklenen futbol oyunu PES 2019’un mobil sürümü FIFA Mobile 19’un ardından çıktı. PES 2019’un konsollara has en yeni maç motoru mobil aygıtlara taşınmış vaziyette. Yenilenen, zenginleştirilen top fiziği yeriği ile hiç olmadığı kadar neşeli bir maç tecrübesi yaşatan, UNREAL 4 ile de görsel ziyafet yaşatan PES 2019 mobil futbol oyununda dostlarınızla teke tek mücadeleye gireceğiniz yöresel Maç modu, dost grubunuzla kendi turnuvalarınızı yapacağınız yöresel Lig modu, listenize ilave ettiğiniz şahıslarla eşleşip arkadaşlık maçı yapacağınız dost Maçı modu, dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyacağınız çevrimiçi Maç modu dahil pek çok heyecanlı oyun seçeneği sizi bekliyor.

PES 2019 mobilde Türkiye ligi dahil oniki yeni ligin resmi lisansları eklenmiş. Türkiye dışında Avrupa’dan Rusya Ligi, Belçika, İskoçya, Danimarka, İsveç Portekiz, Arjantin, Şili, Japon J.Ligi, Tayland ve Çin ligleri 2019 döneminde lisanslı olarak oyunda bulunuyor. Yalnızca lig değil söylence oyuncuların da oyuna eklendiğini görüyoruz. Aralarında Beckham, Romario, Zico, Nedved, Gullit, Maldini, Kahn’ın da bulunduğu dünyaca şöhretli söylenceler yer alıyor. Günümüzün ve mazinin en iyi oyuncularıyla oynama olanağı sunan Konami’ye teşekkürler. Bu yıl eklenen Öne Çıkan Oyuncular’dan da söz etmek gerek. Öne Çıkan Oyuncular, evvelki hafta sonunda oynanan maçlarda performanslarıyla tesirleyen oyunculardan meydana geliyor. Bu oyuncular yüksek istatistiklere sahip oluyor ve yeni maharetler kazanabiliyor. Bunlar dışında FC Barcelona, Liverpool gibi partner kulüpler de dahil futbolun favori takımlarından oyuncuların hususi sürümleri sunuluyor.

PES 2019 iOS Tanıtım Videosu :

iOS 9.0 veya daha yenisini gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

PES 2019 İçin Yorum Yap