Paca Pong

Paca Pong

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.91 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 30

Paca Pong, Pacman, Pong Ve Space Invaders'ı Multiplayer Olarak Tek Bir Oyunda Bir Araya Getiriyor.

5/5, Toplam: 1 kişi

Paca Pong son vakitlerde rastlaştığım enteresan arcade oyunlar arasında yer alıyor. Mac işletim düzenli PC ‘lerinizde oynayabileceğiniz oyun, Pacman, Pong ve Space Invaders‘in olabildiğince enteresan ve zevkli bir biçimde harmanlanması neticesinde meydana gelmiş ve multiplayer desteğine sahip olması sayesinde oynarken arkadaşlarınızla beraber olabildiğince neşe alabileceğinizi düşündüğüm bir oyundur.

Oyunun çizgeleri bir küçük girişimcinin oyunu olmasına karşın olabildiğince net ve dikkat çeken biçimde hazırlanmışlar. Seda unsurlarının yerli kullanımı, 1080p 60 fps görüntü desteği, gamepad ile de oynanabilmesi gibi kimi hoş ayrıntılar ise görselliğin ağırbaşlı olmasına destek oluyor.

Oyunda asıl olarak yapmamız gereken şey, Pong sopalarımızdan Pacman’imizi labirente atmak. Bu sırada bir yandan noktaları yemeye çalışırken, diğer yandan hasmımızın üzerine Space Invaders hasımlarını salmak. Aynısını hasmımız yaptığında Pong sopamızla Pacman’i yakalamaya çalışmak.

Sözlü olarak anlatıldığında şüphesiz aklınızda kimi sual izleri meydana gelecektir. Lakin oyun sırasında işlerin bu kadar zor olmadığını ve oyunun olabildiğince kolay bir biçimde oynanabildiğini de belirtmem gerekli. Süratli bir biçimde oynanabilmesi sayesinde kısa zaman aralıklarına sahip olanlar boş zamanlarında başlarını dağıtacak olanaklara da yine Paca Pong ile erişebilirler.

Yeni ve zevkli bir arcade oyun arayanların mazinin 3 becerikli oyununu bir arayan getiren Paca Pong’a bakmalarını tavsiye ederim.

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Paca Pong İçin Yorum Yap