Oyunpark Okey Online

Oyunpark Okey Online

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 194

Çevrimiçi Olarak Okey Oyununu Oynayabileceğiniz Güzel Bir Masa Oyunudur.

5/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli tablet veya akıllı telefonlarda oynanabilen Oyunpark Okey Online mobil oyunu, devletimizin en tanınmış masa oyunlarından biri olan Okey’i istediğiniz zaman istediğiniz yerde cebinizden oynayabileceğiniz güzel bir masa oyunudur.

Klasik okey oyununu mobil oyun ortamına taşıyan Oyunpark Okey Online mobil oyununun aslına bakacak olursanız piyasadaki rakiplerinden pek de bir ayrımı yok. Lakin diğer okey ortamlarından canı sıkılan ve yeni bir dizayna geçmek isteyen kullanıcılar için Oyunpark Okey Online mobil oyunu en iyi seçeneklerden birisidir.

Dizayn olarak pek yalın ve uzlaşılır renklerden oluşan bu mobil oyunda hem Facebook girişi kullanarak çevrimiçi olabilirsiniz hem de aza olarak giriş yapabilirsiniz. Diğer oyunlardan tanış olduğunuz oyun odalarının bulunduğu oyunda çip düzeni geçerli. Böylece masadaki oyuncuların çip birikimi oyuncuların ve hasebiyle oyunun da niteliğini belirleyecektir. Tabi ki bu çip düzeni sayesinde homojen oyuncu toplulukları da  benzer masada bulunuyor. Ayrıca oyunda kullanıcıların muhabbet etmelerine de olanak tanınıyor. Büyük neşe ile oynayacağınız bu oyunu Google Play Store’dan bedava hızlı indirebilir ve çabucak çipleri biriktirmeye başlayabilirsiniz.

 Oyunpark Okey Online Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Oyunpark Okey Online İçin Yorum Yap