Oppo F11 Pro Kanlı Canlı Çalışırken Görüntülendi

F11 Pro, Oppo’nun yeni orta düzey telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Bir hafta evvel, F11 Pro’nun bütün nitelikleri ortaya çıktı ve telefonun MediaTek’in Helio P70 yonga setince destekleneceği konusunda uzlaşıldı.

Oppo F11 Pro’nun yapısına baktığımızda bizleri kertiksiz bir ekran karşılıyor. Tabii Oppo, pop-up selfie kamera dizaynı sayesinde kertiksiz bir ekran ile karşımıza çıkabiliyor.

Oppo F Pro Kanlı Canlı Çalışırken Görüntülendi

Telefonun umumi niteliklerine göz atarsak, arka panelde ikili kamera kurulumu ile beraber geliyor. En üstte led flaş bulunduran ikili kamera kurulumu, 48 MP ve 5 MP’lik iki kameradan meydana geliyor. Kamera kurulumunun alt yanında ise parmak izi tarayıcısı ve “DESIGNED BY OPPO” yazısı yer alıyor.

Oppo F Pro Kanlı Canlı Çalışırken Görüntülendi

Oppo F11 Pro’nun 5 Mart’ta Mumbai’deki bir aktiflikte tanıtılması bekleniyor. Telefon, %90,9 ekran/gövde kıyasına sahip 6,5 inç FHD+ LCD ekrana sahip olacak. F11 Pro, 6 GB RAM ve 64GB/128GB depolama sahasıyla geliyor. Selfie kamerasının 16 MP olduğu rapor edildi ve telefonun düşük ışıkta daha iyi görüntü için bir All Ultra Clear-Engine’e sahip olması bekleniyor.

Oppo F Pro Kanlı Canlı Çalışırken Görüntülendi

F11 Pro, Android 9 Pie tabanında ColorOS 6.0’ı çalıştıracak. VOOC süratli şarj desteğine sahip olan F11 Pro, 4.000 mAh bir pil ile beraber gelecek.

Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Oppo F11 Pro Kanlı Canlı Çalışırken Görüntülendi İçin Yorum Yap