Opera

Opera

47.0.2631.55
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 36.39 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 44

Diğer Web Tarayıcısı

5/5, Toplam: 1 kişi
Çok hızlı E-posta yazılımı Sekme desteği
Eklenti desteği az

Opera ile internet sitelerini en süratli yoldan gezin.

Opera, yenilenen motoru, kullanıcı arayüzü ve nitelikleriyle kullanıcılara en süratli ve gelişmiş web deneyimini sunmayı hedefleyen tercih edilebilecek bir internet tarayıcısıdır.

En popüler internet tarayıcıları arasındaki yerini korumak için altyapısını Chromium ve Blink ile kuvvetlendiren Opera, artık tarayıcı pazarında Chrome, Firefox ve IE ‘e rakip olabilecek niteliklere sahip.

Programı bir kere pc’nize kurup çalıştırdığınız vakit değişimi doğrudan ayrım edebiliyorsunuz ki esasen tarayıcımızı açar açmaz yeni gelen nitelikler bizleri bekliyor. Süratli erişim, pano ve Keşfet ismi verilen üç  değişik sekme büsbütün kullanıcıların web deneyimini geliştirmek için kurgulanmış.

Süratli Erişim menüsü sayesinde en sık ziyaret ettiğimiz web sitelerini kendi arzumuz istikametinde sıralayabiliriz. İstediğimiz vakit bu sitelere tek tıklamayla ulaşabiliyoruz.

Pano adı verilen bir diğer sekme sayesinde hoşumuza giden veya daha sonra tekrar gezmek istediğimiz web sitelerini işaretleyebiliriz. Bu kısım altından istediğimiz vakit ulaşabiliyoruz.

Son olarak kullanıcılarla yeni tanışan sekmelerden bir öteki olan keşfet sayesinde süzgeçleyebileceğimiz değişik kategoriler altında cihan üzerindeki popüler web sitelerince yayınlanan en son havadislere ulaşabiliyoruz. Hem kategoriye nazaran hem de devlete nazaran süzgeçleme bahtı bu noktada kullanıcılara sunulmuş.

Kayda değer bir diğer yenilik ise Opera hesaplarınız üzerinde seans açarak, hem masaüstünde hem de mobil sürümlerde senkronizasyon sağlayabilecek olmamız. Bu sayede seyahat esnasında mobil aygıtımız üzerinden yaptığımız işe, pc başına geçtiğimiz zaman kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

Tüm bu saydığımız yeni niteliklerin dışında tema desteği, eklenti desteği ve diğer tarayıcılar üzerinde bulunan standart niteliklerin bütününe sahiptir. Opera özelliklerini çoğaltmış görünüyor.

Ayrıca sahip olduğu Turbo Modu sayesinde web dolaşımınızı hızlandıran Opera, muameleci ve hafıza kullanımı mevzusunda da olabildiğince müşkülpesent davranıyor.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Opera İçin Yorum Yap