Ön Kamerası Ekrana Gömülü Samsung Galaxy A8s Tanıtıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un akıllı telefon trendlerini başkalaştıracak yeni Infinity-O dizaynlı ilk akıllı telefonu Galaxy A8s resmi olarak tanıtıldı. Orta ve üst segmentte rakipleri ile mücadele edecek olan Galaxy A8s, donanım olarak pek çok muadile sahip olsa da dizayn manasında benzersiz bir görüntüye sahip.

Samsung Galaxy As   Özellikler ve Fiyatı

Galaxy A8s’in ön kamerası, ekranın sol üst kısmına açılan bir deliğin içine gömülmüş vaziyette. 24MP çözünürlüğe sahip olan bu ön kamera, f/2.0 diyafram açıklığı ile ışığın iyi olduğu ortamlarda oldukça becerikli işlere imza atacaktır. Ayrıca aygıtın arkasında da 24MP + 10MP + 5MP’lik üçlü kamera kurulumu bulunuyor.

 

Galaxy A8s, donanım manasında çok güçlü bir akıllı telefon olsa da aygıtın en çok konuşulan özelliği dizaynı olacaktır. Ekrana gömülü ön kamera, ekranın üstünde bulunan çerçeveyi kaldırmayı mümkün kıldığından ekran gövde kıyasının yükselmesini sağlıyor. Lakin ekranda açılan deliğin fazla büyük olması, simetriyi bir miktar bozuyor.

Samsung Galaxy As   Özellikler ve Fiyatı

Her ne olursa olsun Galaxy A8s, yeni bir dizayn izanının başlangıcı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca koyu renkli bir duvar kağıdı kullanıldığında ön kameranın o kadar da dikkat çekmeyeceği düşünülebilir. Mavi, gri ve yeşil renk seçeneklerine sahip olan aygıtın 450-500 dolar dolayında bir fiyata sahip olması bekleniyor. Galaxy A8s’in Çin’deki ön siparişleri ise 21 Aralık’ta başlayacak.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Ön Kamerası Ekrana Gömülü Samsung Galaxy A8s Tanıtıldı İçin Yorum Yap