Old School RuneScape

Old School RuneScape

176.6
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.40 MB
  • Tarih 8 ay Önce
  • İndirme Sayısı 9

Tanınmış MMORPG Oyunu RuneScape Mobilde!

5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi : 13+ yaş
Uygulama içi satın alma içeriyor

Old School RuneScape, dünyanın en çok oynanan MMORPG oyunlarından RuneScape’in mobil versiyonu. 2001 senesinde çıkış yapan, ikiyüzatmış milyonun üzerinde oyuncuya sahip olan sandbox MMO oyununun mobil ortama uyarlanan sürümü PC’dekiyle büsbütün aynı. yalnızca görseller, kişilikler, oyun modları, point-and-click oynanış aktarılmamış; ilerlemeniz mobil ve masaüstü arasında senkronize ediliyor. benzer hesapla giriş yaparak benzer dünyalarda oyununuzu sürdürüyorsunuz.

RuneScape’in çağdaş MMO yeriklerini ilk rol yapma oyunlarının nostaljik point-and-click oynanışı ile bir araya getiren Old School RuneScape, Android ortamında bedava olarak karşımıza çıkıyor. Birçok vazife, onlarca benzersiz baskın, boss mücadeleleri (ölümsüz ejderhalar, volkanik yaratıklar, merhametsiz vampirler), değişik kişilik profilleriyle her düzeyde oyuncu için alan okuma içeren yapımda Fossil Adası’nın ilk görecek ve yitik mazisini ortaya çıkaracak serüvenci olarak bulunuyorsunuz. Karamjan ormanını, Kharidian sahrasını buluyorsunuz.

Old School RuneScape, oynaması bedava lakin abonelik modelinde pek çok avantaj sunuyor. Üç kat daha büyük dünya haritası, sekiz ek kabiliyet (beceri), daha fazla vazife, dörtyüz ekstra banka hesabı slotu gibi ekstralar içeriyor.

Old School RuneScape Android Tanıtım Videosu :

İhtiyaç duyulan android versiyon 5.0 ve sonrası
Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Old School RuneScape İçin Yorum Yap