Monster Trucks Racing

Monster Trucks Racing

1.2.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Canavar kamyonlarla adrenalin yüklü yarışlara katılmaya hazır mısınız ?

5/5, Toplam: 1 kişi

Monster Trucks Racing, Android telefonunuza bedava yükleyip oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Boyutu 1 GB altında canavar kamyon yarış oyunudur.

Monster Trucks Racing, Paramount Pictures’ın “Monster Trucks” isimli sinema filmi asıl alınarak ilerletilmiş canavar kamyon yarış oyunudur. Android ortamında bedava yükleyip oynanabilen en iyi canavar kamyon yarışı oyunlarından birisidir. Çizgeler oldukça güzel ve tek kelime ile ifade etmek gerekirse “akıyor”. Oynanış tarafını konuşacak olursak multiplayer yarışlarla adrenalin seviyesi yükseklere çıkıyor.

Ace High, Ragin’ Red, El Diablo, MVP gibi çok sevilen canavar kamyonlarla yer çekimine karşı koyduğunuz pistlerde yarışlara katılıyorsunuz. Engebeli arazi kadar profesyonel sürücülere yönelik hususi olarak meydana getirilmiş, bol hoplamalı zıplamalı pistlerde teke tek performansınızı gösterebiliyorsunuz. Yarışların birebir tertiplenmesi ve rakiplerin hakikat oyuncular olması Monster Trucks Racing’i benzer oyunlardan ayıran yönlerinden yalnızca bir tanesi.

Yarış oyunları arasında hem çizgeleri hem oynanışı hem de denetim sistemiyle en iyi oyunlardan birisidir. Bu oyunda hayran kulübüne katılırsanız oyun aktüellemeleri, karakterleri, özelikleri gibi zengin bir muhtevaya bedava olarak ulaşabiliyorsunuz.

Monster Trucks Racing Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Monster Trucks Racing İçin Yorum Yap