Microsoft Edge

Microsoft Edge

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 84

Microsoft Windows 10'un Web Tarayıcısını Android'de Kullanın.

5/5, Toplam: 1 kişi

Microsoft Edge, Microsoft’un Windows 10’dan sonra Android ve iOS platformuna da çıkardığı web tarayıcısı. Android telefon veya tabletinizin varsayılan web tarayıcısından hoşnut değilseniz, Windows 10 ile beraber gelen internet tarayıcısını kullanıyorsanız hızlı indirin. Platformdaki pek çok bedelsiz web tarayıcısından çok daha çağdaş bir arayüze ve Bilgisayarda Devam Et, QRcode Okuyucu, Veri Senkronizasyonu, Okuma Görünümü, Gizli Mod gibi niteliklere de sahiptir.

Windows 10 işletim düzeninin varsayılan web tarayıcısı mevkisinde olan Microsoft Edge, Android platformunda da karşımıza çıkıyor. İlk ön izleme versiyonu olarak yayınlanan çağdaş, süratli web tarayıcısında sevilen tüm özellikler bir araya gelmiş. Windows 10 ve Android ahengi muhteşem olmuş gibi görünüyor. Bilgisayarda Devam Et ile mobil aygıtınızda başladığınız gezintiye masaüstü pc’nizden kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Açtığınız tüm sekmeler direkt önünüze geliyor. Veri senkronizasyonu sayesinde favorileriniz ve okuma listeniz aygıtlar arasında eşitleniyor. Hangi aygıtta olursanız olun en sevdiğiniz web siteleri, sonradan görüntülemek üzere işaretlediğiniz sahifeler benzer biçimde önümüzde oluyor. Hub görünümü, favorileriniz, okuma listeniz ve son gezdiğiniz web sitelerini gösteren geçmişe tek bir yerden ulaşma ve yönetme olanağı veriyor. Okuma listesi, yalnızca yazıya mihraklanmanız gereken bir internet sitesinde oldukça faydalı olacaktır. İnternette gezerken yazmak yerine sedanızı kullanır mısınız bilmiyorum velakin Sesli Arama fonksiyonu da var.

Webde iz bırakmadan sörf yapmak isteyenlerin kullandığı Gizli Mod niteliğine sahip olan Microsoft Edge’i Google Play üzerinden veya APK olarak Android telefon veya tabletinize bedelsiz hızlı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Microsoft Edge İçin Yorum Yap