Mi Fit

Mi Fit

3.1.4
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Xiaomi Akıllı Bileklik Ve Saat Kullanıcıları Için Sıhhat Fitness Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Mi Fit, Xiaomi akıllı bileklik ve akıllı saat kullanıcısıysanız iPhone’unuzda katiyen olması gereken bir uygulamadır. İdmanlarınızın kaydını tutmaktan uyku niteliğinizi öğrenmeye, telefonunuza bakmadan bildirimleri görmekten fitness ölçümü yapmaya, sıhhatinize dair bütün verileri tek bir yerden görebiliyorsunuz. Uygulama bütün iPhone‘larla çalışıyor ve bedelsiz.

Xiaomi marka akıllı saat ve bileklerin tümüyle çalışabilen sıhhat takip uygulamasıdır. Mi Fit’i kullanabilmeniz için evvellikle giyilebilir aygıtınızı telefonunuza Bluetooth irtibatıyla tanıtmanız gerekiyor. Son derece kısa süren ve basit olan eşleştirme muamelesinden sonra iç ve dış yer idmanlarınızdan uykunuza bütün sıhhat verilerinizi çizgesel arayüzden görebiliyorsunuz.

Xiaomi’nin kendi sıhhat uygulaması Mi Fit, idman ve uyku takibi için kafi düzeyde. Bildirim yanında telefonunuza gelen aramalar, kısa iletiler, sosyal ağ ve e-mail bildirimleri giyilebilir aygıtınıza titreşimli olarak iletiliyor. Böylece her bildirim için telefonunuza bakmak yerine ehemmiyetli gördüklerinizde telefonunuzu açıyorsunuz. Uzun müddet durgun kalırsanız su molası veya kısa yürüyüş teklifi alıyorsunuz.

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Mi Fit İçin Yorum Yap