Metal Gear Survive

Metal Gear Survive

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 144

Steam Üzerinden Satın Alınıp Oynanabilen Bir Çeşit Yaşamda Kalma Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

Metal Gear Survive, Windows işletim sistemini kullanan pc ‘ler üzerinden oynanabilen kendine özgü bir yaşamda kalma oyunudur.

Metal Gear serisi, çok uzun senelerdir oyuncuların yaşamlarının içinde olmasının yanında geçmişten günümüze kadar yapılmış en iyi stealth oyunlarından birkaçını içinde sığındırmasıyla da son derece ehemmiyetli olarak görülmektedir. Özellikle serinin son oyunu Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ile beraber doruğa çıkan seri, bir takım uyuşmazlıklardan sonra hezimete uğrasa da oyunun yayımcısı Konami, Metal Gear Survive ile seriyi hareketlendirmek için ilk adımını da atmış bulunuyor.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain’in alt yapısı alınarak tasarlanan ve birkaç şahsiyet oyuncu grubunun, üzerlerine gelen zombi benzeri mahluklarla mücadele ettikleri bu oyun, içinde sığındırdığı muhteliflik ve MGS 5 gibi muhteşem bir oyunun parçalarını kullanmasıyla öne çıkmayı başarmıştı. Her ne kadar Metal Gear hayranları, yeni çıkacak oyundan hoşnut olmasalar da Konami, yaşamda kalma oyunlarındaki açığı görmüş olacak ki böylesine bir oyunu üretmekten vazgeçmemişti.

Kaliteli görselleri, hasımlardaki muhtelifliği ve buna benzer bir takım şeylerle en azından bir müddetliğine gündemi meşgul etmeyi başaracak olan Metal Gear Survive’a ilişkin daha ayrıntılı malumatlarıysa çabucak aşağıda bulunan videoda görebilirsiniz:

Metal Gear Survive Windows Tanıtım Videosu :

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Metal Gear Survive İçin Yorum Yap