Maxthon Cloud Browser

Maxthon Cloud Browser

5.1.2.1000
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 53.51 MB
  • Tarih 2 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 186

Süratli, Özelleştirilebilir ve Gelişmiş İnternet Tarayıcısı

5/5, Toplam: 1 kişi

Süratli, özelleştirilebilir ve gelişmiş internet Tarayıcısı Maxthon Cloud Browser, büsbütün hususileştirilebilir kullanıcı arkadaşı arayüzü sayesinde kısa zaman içerisinde hayran kitlesini yeterince arttırmayı başaran bedava bir web tarayıcısıdır. Bunun yanı sıra tarayıcı yüksek süratte web deneyimini ve umumi manada iyi bir performansı kullanıcılara sunmakta. Ayrıca kullanıcıların dolaşımını çok daha kolay bir hale getirmek için yazılım içerisinde pek çok pratik araç da yer almakta.

Mesela  hata ile kapatmış olduğunuz bir pencereyi geri getirebilmeniz için bir geri al butonu.  Aynı anda sekiz  değişik arama motoru üzerinde arama yapmanıza imkan sağlayan bir arama araç çubuğu da Maxthon Cloud Browser içerisinde yer almaktadır. Bunların dışında yeni bir hususi pencere açma ve yeni seans açma seçeneklerine de tarayıcı üzerinde yer verilmiştir.

Herhangi bir web sitesi üzerinden bir ekran görüntüsü almak veya ekranın belli bir kısmının resmini çekmek için bundan böyle üçüncü parti bir yazılıma veya uygulamaya gereksinim duymayacağınız Maxthon Cloud Browser üzerinde Snap adı verilen bir buton yer alıyor. Aldığınız ekran görüntülerini .png, .bmp ve .jpg uzantılı resim formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenize imkan sağlıyor.

Kaynak inceleme niteliğine sahip olan web tarayıcısı daha evvel ziyaret etmiş olduğunuz sayfalar üzerinde bulunan video, resim ve ses dosyalarını algılar. Bu muhtevaları kolaylıkla bilgisayarınıza hızlı indirmenize imkan sağlar. Ayrıca tercüme butonu yardımıyla istediğiniz bir kelimenin, tümcenin veya paragrafın tercümesini tercüme servisleri yardımıyla anlık olarak yapabilirsiniz.

Klavyeniz üzerinden F10 tuşuna basarak, kullanmakta olduğunuz ekranı iki parçaya bölebilirsiniz. Ve o an görüntülemekte olduğunuz web sayfaları üzerinde çok daha rahat bir biçimde çalışmanızı sağlar. Maxthon Cloud Browser’ın bu niteliği sayesinde yeni sekme derdinden ve sekmeler arasında kopyala yapıştır muameleleri yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Söz mevzusu emniyet olduğu zaman Maxthon Browser, sahip olduğu gelişmiş nitelikleri sayesinde rakiplerine göre bir adım öndedir. Tarayıcı içerisinde bulunan Ad Hunter niteliği sayesinde web siteleri üzerinde bulunan gereksiz ve istenmeyen tanıtımların tamamı manilenmektedir.

Feed Reader ile değişik kaynaklar üzerinde yayınlanan havadis akışlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hızlı indirme yöneticisi yardımıyla istediğiniz bütün dosyaları süratlice durağan diskiniz üzerine kaydedebilirsiniz.

Oldukça çekişmeci bir pazar olan tarayıcı pazarı içerisinde yalınlığı ve verimliliğiyle dikkat çeken Maxthon Cloud Browser, gelişmiş hususileştirme seçenekleri sayesinde de pek çok kullanıcının tercihi olmayı başarıyor. Değişik bir web deneyimi arayan bütün kullanıcılarımıza Maxthon Cloud Browser’ı şiddetle tavsiye ediyorum.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Maxthon Cloud Browser İçin Yorum Yap