Math Challenge

Math Challenge

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 71

Matematiksel maharetlerinizi deneyebilir ve arkadaşlarınızla düello yapabilirsiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Math Challenge, Android işletim sistemini kullanan mobil aygıtlarınız ile oynayabileceğiniz bir matematik oyunu olarak tanımlayabiliriz. Kendinizi sınayabileceğiniz ve arkadaşlarınız ile düello yapabileceğiniz oyunda hem eğlenceli vakit geçiriyorsunuz hem de öğreniyorsunuz.

Matematiksel muameleleri süratli bir şekilde yapmanıza imkan veren Math Challenge yani Türkçe ismi ile matematik oyunu, hem eğlenerek zaman geçirmenizi hem de öğrenmenizi sağlıyor. Oynanışı çok kolay olan oyunda süratli düşünmeli ve boşlukları doğru sayılarla ya da işlemlerle doldurmalısınız. Aile içinde veya arkadaş ortamında tatlı bir rekabet ortamı yaratmak için oynayabileceğiniz bu oyunu birbirinden farklı ve zorlu evreleri ile sizleri bekliyor. Oynaması yeterince kolay olan bu oyun benzer zamanda çocuklarınızın da kesinlikle oynaması gereken ve zekasını geliştirecek olan eğitici bir oyundur. Matematik işlemlerini doğru bir şekilde öğrenmeleri için Math Challenge her manada yararlı bir oyundur denilebilir. Benzer zamanda oyunda aşama atladıkça önderlik tablosunda da üst sıralarda yerinizi alıyorsunuz.

Süratli düşünmeyi ve fark etmeyi tetikleyen bu oyunu sıradan kurgusu ve zorluklarla dolu aşamaları ile sizleri bekliyor. Oyunda kolay olarak muameleleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Matematiksel mahareti ilerleten bu oyunu kesinlikle deneyin. Math Challenge oyununu Android aygıtlarınıza bedava olarak süratlice yükleyebilirsiniz.

Math Challenge, merkezi Sırbistan’da bulunan Peaksel DOO Nis firması tarafından geliştirilen oyunlardan sadece bir tanesidir. Üretici web sayfasını ziyaret ederek firmanın diğer oyunlarına da ulaşabilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Math Challenge İçin Yorum Yap