Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Win10, Win8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 gün Önce
  • İndirme Sayısı 98

İnsan ırkını kurtarmak için yeni bir maceraya daha atılmaya hazır mısınız?

5/5, Toplam: 1 kişi

İlk üç oyunun ardından Mass Effect: Andromeda bizi başka bir galaksiye götürmeye gelmiş. Oynayanlar bilir, Mass Effect serisinin ilk oyunu 2183 senesinde başlıyordu. Bu senede içinde yaşadığımız Samanyolu Galaksisi başka ve farklı uzaylı soyların sıkça uğradığı nokta haline geliyor. Tabi zamanla Dünya’ya hücumlar da başlıyor. Bütün bu hücumlardan sıkılan ve zor günler geçiren insan ırkı da benzersiz bir uzay gemisi inşa ediyor ve Dünya’dan kaçmaya uğraşıyorlardı. Üç oyun süresince de insanların bütün bu kaçışını, yol boyunca yaşadıklarını görmüş ve içerisinde yer alarak oyunu oynamıştık.

Mass Effect: Andromeda ise bu hadiselerin 600 sene sonrasında geçiyor. İnsan ırkı yaptığı uzay gemisi ile Andromeda Galaksisi’ne ulaşıyor. Bundan sonraki vazifeleri de kendilerine yaşamak için yeni bir gezegen bulmak olacak. Biz de bu maceranın içindeki ikiz kardeşlerden bir tanesini seçerek oyuna başlıyoruz. Oyunda insanların rahat edebilmesi ve düzgün şekilde yerleşebilmesi için muhtelif vazifeler icra edeceğiz. Bu sırada da yaşananların öyküsünü göreceğiz.

Yimiüç Mart İkibinonyedi tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için piyasada olacak oyunu bilgisayar üzerinden edinmek için bir Origin hesabınız olmalı. Mass Effect: Andromeda, Steam üzerinden satılmayacak.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Mass Effect: Andromeda İçin Yorum Yap