Malware Hunter

Malware Hunter

1.48.0.378
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 28.38 MB
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 101

Malware Hunter ile PC 'nizdeki virüsleri temizleyebilirsiniz.

3.5/5, Toplam: 2 kişi

Malware Hunter bilgisayarınızı virüslerden korumanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Bu program PC ‘nizi fena maksatlı programlara ve keçi gibi inatçı virüslere karşı koruma altına almak isterseniz kullanabileceğiniz bir antivirüs yazılımıdır.

Glarysoft firması tarafından ilerletilmiş Malware Hunter asıl olarak PC ‘nizde virüs incelemesi yapmanızı ve virüs temizleme muamelesini yapmanızı muhtemel kılmak maksadıyla tasarlanmış bir emniyet yazılımıdır. Bu program virüsleri tanımlayıp yakalamak için Avira‘nın virüs tanımlama sisteminden yararlanmakta ve bu sayede isabetli neticeler alabilmektedir. Malware Hunter virüs incelemesi yapmanız için size üç değişik inceleme seçeneği sunuyor. Süratli inceleme seçeneği ile virüslerin PC ‘nizde sıklıkla yerleştiği aşikar başlı klasörler taranıyor. Tam inceleme seçeneğinde ise PC ‘nize bağlı bütün depolama birimlerindeki dosya ve klasörler taranıyor ve ayrıntılı bir inceleme yapılıyor. Özel inceleme seçeneği ise belirleyeceğiniz klasörleri incelemenize olanak tanıyor. Malware Hunter karantinaya aldığı dosyalarınıza göz atma ve emniyetli dosyaları imleyerek onlara imtiyaz yaratmanıza müsaade ediyor.

Bu program virüs inceleme ve temizleme muamelelerinin haricinde pratik ek niteliklere de sahip. Yazılımın bilgisayar süratlendirme niteliği bilgisayarınızı yavaşlatabilecek mümkün etkenleri tahlil ediyor ve bu etkenleri ortadan kaldırarak bilgisayarınızın açılışını ve işleyişini süratlendirmeniz için size yardımcı oluyor. Temizlik niteliği ise sisteminizdeki gereksiz ve çöp dosyaları bularak, kayıt defterinizi temizleyerek PC ‘nize rahat bir soluk aldırıyor. Malware Hunter ile PC ‘nizde boş bellek alanı açabiliyorsunuz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Malware Hunter İçin Yorum Yap