Magic: The Gathering Arena

Magic: The Gathering Arena

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Magic: The Gathering Arena: Dünyanın En Çok Oynanan Kart Oyunu PC'de

5/5, Toplam: 1 kişi

Magic: The Gathering Arena, Dünya umumiinde en çok oynanan kart oyunu Magic: The Gathering’in devamı özelliğinde. Lakin oyuncular yeni oyunda kartları dijital olarak toplayıp birbiriyle mücadele ediyor. Geniş bir topluluğa sahip olan, büyüsü sevenlerin gözde oyunlarından Magic’in yeni versiyonu, PC’ye hususi olarak çıkış yapıyor.

Ücretsiz dijital toplanabilir kart oyunu olarak Windows ortamında karşımıza çıkan Magic: The Gathering Arena, evvelki oyunla benzer kaideler üzerinden oynanıyor.

Beş ayrı renk anlamı meydana getiren land kartlarını içeren kart demetlerini kullandığınız ve mahluk çağırmak, değişik sihirler yapmak gibi actionları kartlarınızı oynayarak hakikatleştirdiğiniz taktik mihraklı oyunda seçili bir desteyle diğer oyuncular karşı harp ediyorsunuz. Rakibiniz sıhhatinizi sıfıra düşürmeden rakibinizin işini bitirmeniz gerekiyor. Oyun, iki değişik oynanış sunuyor. Ya kitaplıktan kart demeti meydana getirip maçlar yaparak ve günlük vazifeleri tamamlayarak destenizi hususileştiriyor, yeni paketler kazanıyorsunuz ya da birkaç hususi güçlendirici paketten bir demet meydana getirip bu desteyle kazanabildiğiniz kadar maç kazanmaya çalışıyorsunuz. Arenayı da es geçmemek gerek. Oynaması bedava lakin mücadeleler veya aktifliklere katılmak dışında seyrek bulunan hususi kartları açmak için gereksiniminiz olan mücevherleri satın almanız gerekiyor.

Magic: The Gathering Arena Nitelikleri :
  • Pratik modda kendinizi geliştirin, süratli maçlara girin, çekişmeci modda hudutları zorlayın veya dostlarınızla kapışın.
  • Rakibinizi bitirmek için destansı mahlukları çağırın, yıkıcı sihirler yapın, akıllıca dalavereleri açığa çıkartın.
  • Sadece maçları yaparak evvelden hazırlanmış onbeş deste, dokuzyüz kart kazanın.
Magic: The Gathering Arena Windows Tanıtım Videosu :

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Magic: The Gathering Arena İçin Yorum Yap