Logitech G HUB

Logitech G HUB

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 22.00 MB
  • Tarih 11 ay Önce
  • İndirme Sayısı 44

Logitech G HUB Hızlı Indirin, Logitech G Mouse, Klavye, Kulaklığınızdan Tam Performans Alın.

4/5, Toplam: 1 kişi

Logitech G HUB, Logitech G oyun mouse ‘ları, klavyeleri, kulaklıkları, hoparlörleri ve diğer aygıtları hususileştirmenize olanak veren bedava bir yazılım. Yalın ve çağdaş arayüzüyle her oyun için hatta oyundaki kişilik veya mod için ayrı ayrı donanımınızı süratlice şahsileştirebilir, LIGHTSYNC RGB profilleri hususileştirebilir, profil paylaşımı ve diğerlerinden profil hızlı indirme, daha fazlasını yapabilirsiniz.

Logitech G donanımlarınızdan en yüksek performansı almanıza yardımcı olmak üzere kurgulanmış bir yazılım Logitech G HUB. Ayarları hususileştirmekten LIGHTSYNC RGB teknolojisiyle donanımınızı şahsileştirmeye, oyun profilleri, aygıt sürücüleri ve yeni yazılım niteliklerine erişim sağlamaktan hususi profiller ve ışık efektleri içeren kitaplığa erişmeye her şeyi Logitech G HUB yazılımı üzerinden yapabilirsiniz.

Logitech G HUB Nitelikleri :
  • Güçlü ve Rahat Kurulum: Aktüel sürücülerden hususi LIGHTSYNC RGB efekt ve animasyonlarına Logitech G donanımınızı yapılandırın ve optimize edin. Mouse DPI ‘ınızı rahatça ayarlayın, G tuşlarına emir atayın, aydınlatmanızı gelişmiş LIGHTSYNC teknolojisiyle şahsileştirin. Her bir oyun hatta oyundaki kişilikler ve mod için profil belirleyin, ince ayar yapın.
  • LIGHTSYNC: Yalın aydınlatma şemalarından gelişmiş hareketli aydınlatma seanslarına tecrübenizi yenileyin, şahsileştirin. En son oyunların RGB profilleri ve oyun içi entegrasyonu aktüellemelerini edinin ve topluluğun meydana getirdiği hususi RGB profillerine erişin.
  • Oluşturun ve Paylaşın: Özel RGB ayarlarını ve profillerini diğer oyuncularla rahatça paylaşın. Diğer oyuncuların, e-sporcuların, yayımcıların ve oyun geliştiricilerinin meydana getirdiği ve yüklediği profilleri hızlı indirin.

Desteklenen Mouse’lar Desteklenen Klavyeler Desteklenen Kulaklık ve Hoparlörler; G903 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’uG910 RGB yerik Oyun KlavyesiG933 Kablosuz 7.1 Surround Oyun Kulaklığı G900 Kablosuz Oyun Mouse’uG810 RGB yerik Oyun KlavyesiG633 RGB 7.1 Surround Oyun KulaklığıG703 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’uG613 Kablosuz yerik Oyun KlavyesiG533 Kablosuz 7.1 Surround Oyun KulaklığıG502 RGB Ayarlanabilir Oyun Mouse’uG610 Arkadan Aydınlatmalı yerik Oyun KlavyesiG560 LIGHTSYNC pc Oyun HoparlörleriG403 Kablosuz Oyun Mouse’uG512 Carbon RGB yerik Oyun KlavyesiG433 7.1 Surround Oyun KulaklığıG403 Oyun Mouse’uG513 Carbon/Silver RGB yerik Oyun Klavyesi PRO Oyun Mouse’uG413 Arkadan Aydınlatmalı yerik Oyun Klavyesi G302 Daedalus PrimeG213 RGB Oyun Klavyesi G402 Hyperion FuryPRO Gaming Keyboard G502 Proteus CoreG310 Atlas Dawn Pro Kablosuz Oyun Mouse’uG103 Oyun Klavyesi G502 Hero Oyun Mouse’u

Logitech G HUB Windows Tanıtım Videosu :

Logitech G HUB İçin Yorum Yap