Last Day on Earth: Survival

Last Day on Earth: Survival

1.6.10
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 32

Her Türlü Kesimden Oyuncuya Hitap Eden Neşeli Bir Online Action Oyunudur.

4/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim düzenli tablet veya akıllı telefonlarda oynanabilen Last Day on Earth: Survival mobil oyunu action, rol yapma ve strateji oyun çeşitlerini benzer anda sığındıran yani aradığınız her şeyi bulabileceğiniz çok yönlü bir serüven oyunudur.

Last Day on Earth: Survival mobil oyununda her kullanıcı kesinlikle kendinden bir şey bulacaktır. Dayanıklı bir öykü temeline kurulu oyunda hem taktiğinizi hem de maharetinizi konuşturmalısınız. Hakikat vakitli ve çok oyunculu oynanan oyunun öyküsünü ele alacak olursak, 2027 senesinde bir zombi bulaşıcı virüsü ortaya çıkar ve zombi korkusu bütün dünyaya yayılır. Yaşamda kalan çok az şahıs olacaktır ve siz de bunlardan birisiniz.

Oyunda devamlı bir arayış içinde olacaksınız. Çünkü can emniyetiniz olmadığı gibi elinizde bir kaynak da yok. Yaşamda kalmak için yiyecek bulmalı, alet yapmalı ve bina yapmalısınız. Ayrıca kendinizi savunmak için silah da gerekli. Zamanı geldiğinde hırsızlık yapmak ile normal olacak. Lakin bütün bunları yaparken de olabildiğince ayaz kanlı olmalı ve zombi vurmalısınız.

Last Day on Earth: Survival oyununda devamlı olarak diğer yaşamda kalan kullanıcılarla da iletişim halinde olacaksınız. İsterseniz anlaşma yükleyip zombilere kaşı bir olun isterseniz de birbirinizi talanlayarak mani olun. Son derece neşeli ve hareketli bir oyun olan Last Day on Earth: Survival’ı Google Play Store‘dan bedava hızlı indirebilirsiniz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Last Day on Earth: Survival İçin Yorum Yap