Kitchen Craze

Kitchen Craze

1.7.4
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 507.90 MB
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 4

Kendi Lokantanınızda Aşçılık Yaparak Tatlı Yemekler Pişirebileceğiniz Zevkli Bir Oyundur.

4.5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi: 4+

Hem Android, hem de İOS versiyonları ile iki değişik ortamdan oyunculara sunulan ve klasik oyunlar arasında kendisine yer bulan Kitchen Craze, düşünizdeki lokantası açabileceğiniz ve tatlı yemekler pişiren şöhretli bir aşçı olabileceğiniz zevkli bir oyundur.

Restoran zinciri kurarak dünyanın her bölgesine yayılabileceğiniz ve şöhretli bir marka haline gelerek herkes yanından tanınabileceğiniz bu oyunda maksat, kurduğunuz lokantanın mutfağında çalışarak tatlı yemekler pişirmek ve pişirdiğiniz yemekleri lokantanınızda pazarlayarak para kazanmaktır. Kendi tefsir ederınızı ve tariflerinizi eklerak insanların aha evvel hiç tatmadıkları yemekler pişirebilir ve şöhretli bir lider olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Oyunda alıcılarınize sunabileceğiniz pizza, hamburger, sosisli sandviç, balık ızgara, tavuk kanadı, kurabiye, pasta, dondurma, ayaz içecekler, kahve ve daha çehrelerce değişik yemek türü yer almaktadır. Siparişlere nazaran yemekleri hazırlamalı ve vaktinde servis ederek alıcılarınizin mutluluğuni kazanmalısınız.

Milyonlarca oyun meftunu yanından neşele oynanan ve bedava olarak hizmet veren Kitchen Craze, sürükleyici kısımları ve stres giderici niteliği ile sıkılmadan oynayacağınız benzersiz bir oyundur.

iOS 7.0 veya daha yenisini gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Kitchen Craze İçin Yorum Yap