Kitchen Craze

Kitchen Craze

1.7.6
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Kendi Lokantanınızda Aşçılık Yaparak Tatlı Yemekler Pişirebileceğiniz Zevkli Bir Oyundur.

5/5, Toplam: 1 kişi
İçerik Derecelendirmesi : Tüm yaşlar

Hayalini kurduğunuz lokantası açarak çehrelerce tatlı yemek pişirebileceğiniz ve yeni tarifler bulurek dünyaca şöhretli bir lider olabileceğiniz Kitchen Craze, 10 milyondan fazla oyun sever yanından neşele oynanan ve bedava olarak hizmet veren nitelikli bir oyundur.

Renkli çizgeleri ve nitelikli seda efektleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken, kendi lokantanınızın başına geçerek tatlı yemekler pişirmek ve alıcıları hoşnut ederek düzey atlamaktır. Hamburger, sosisli sandviç, pizza, balık ve tavuk ızgara, kurabiye, dondurma, pasta ve daha birbirinden hoş çehrelerce yemek yer almaktadır. Kendi tefsir ederınızı eklerak mükemmel yemekler pişirebilir ve alıcı sayınızı arttırarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu sayede yeni lokantalar açabilir ve dünyanın her yerinde bilindik bir marka haline gelebilirsiniz. Ayrıca para kazandıkça yeni mutfak eşyaları ve besin materyalleri alabilirsiniz. Bu sayede değişik tarifler buluşadebilir ve alıcılarınizi hoşnut ederek devamlı sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

Android ve İOS işletim düzenlerine sahip bütün aygıtlardan rahatlıkla ulaşabileceğiniz Kitchen Craze, klasik oyunlar arasında yer saha nitelikli bir oyundur.

Kitchen Craze Android Tanıtım Videosu :

İhtiyaç duyulan android versiyon 4.1 ve sonrası
Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Kitchen Craze İçin Yorum Yap