Kaspersky Security Cloud

Kaspersky Security Cloud

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 13

Kaspersky Security Cloud: IPhone Ve IPad'iniz Için Uyarlanabilir Emniyet Ve VPN

4/5, Toplam: 1 kişi
  • İçerik Derecelendirmesi:4+

Kaspersky Security Cloud, Windows, Mac, iOS, Android işletim düzenli aygıtları koruyan ilk uyarlanabilir emniyet yazılımı. Antivirüs koruması, uyarlanabilir emniyet, emniyetli irtibat (VPN), şifre idarecisi, gizlilik koruması, hesap denetimi, emniyetli para, WiFi ağ takibi ve daha pek çok kuvvetli gizlilik aracı sunan Kaspersky Security Cloud, masaüstü ve mobil aygıtlar için en gelişmiş emniyet uygulaması olarak karşımızda.

Kaspersky’nin Patentli Uyarlanabilir emniyet hizmeti Security Cloud, ananevi antivirüslerden çok değişik çalışıyor. App Store’da bulabileceğiniz en gelişmiş emniyet uygulaması. iOS aygıtınızın ayarlarını gözden geçirerek emniyet ve gizliliğinizi tehdit eden problemler saptadığında uyarmakla kalmayıp tekliflerde bulunuyor. Çevrimiçi hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı araştırıyor, problemler algıladığında çare mesajı sunuyor. VPN niteliğiyle internet sitelerinde hürce gezinmenizi sağlıyor. Şifreleriniz ve ehemmiyetli dökümanlarınızı saklamanız için hudutsuz, emniyetli kasa sağlıyor. Emniyetli olmayan WiFi ağlarına bağlandığınızda ihtarda bulunuyor. Yüklü uygulamalarınız da Kaspersky’nin denetiminde. Security LIVE ile gün boyunca koruma altındasınız.

Kaspersky Security Cloud, bedelsiz, aile ve şahsi abonelik seçenekleri sunuyor. Ücretsiz tasarıda uyarlanabilir emniyet araçlarının tümüne erişemiyorsunuz. Şahsi tasarıda Security LIVE, Secure Connection (VPN), My Apps’i içeren bir dizi uyarlanabilir emniyet aracının yanında Password Manager premium versiyon veriliyor. Aile tasarısında ayrıca Safe Kids  uygulaması premium versiyonuna sahip oluyorsunuz ve My Kaspersky hesabınızla bütün ailenizle koruma ve şahsi emniyet niteliklerini pay edebiliyorsunuz.

Kaspersky Security Cloud iOS Tanıtım Videosu :

  • iOS 10.0 veya daha yenisini gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Kaspersky Security Cloud İçin Yorum Yap