Justice League Action Run

Justice League Action Run

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Adalet takımı alpleriyle fenalara karşı harp ediyoruz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Justice League Action Run, Batman, Superman ve  Joker ‘in yer aldığı aksiyon koşu oyunudur. Justice League Action Run, DC süper alplerinin serüvenlerinin yer aldığı animasyon serisi Türkçe karşılığı Adalet Takımı Aksiyon olan oyunun mobil ortama çevrilmiş halidir. Cartoon Network kanalında yayınlanan animasyon serisinin oyununu ilerleten isim Warner Bros firması olmuştur. Android ortamında bedava yer alan bir oyundur. Ayrıca her yaştan şahsın ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Sonsuz koşu cinsinde hazırlanan oyunda vazife bazlı ilerliyoruz. Batman, Superman, Wonder Woman, Firestorm ve Cyborg seçebildiğimiz alpler arasındadır. En fazla üç şahıstan oluşan ekibimizi kurup Joker, Darkseid, Lex Luthor ve Lobo ismini taşıyan fenalara karşı harp ediyoruz. Gotham City, Metropolis ve Apokolips gezegeninde karşımıza çıkan fenaları yenebilmek için hususi yeteneklerimizin yanında silahlarımızı da kullanmamız gerekiyor.

Yüzden fazla vazife bazlı evre içeren aksiyon oyununda alplerimizi yeteneklerini ilerletme, kostümlerini değiştirme, süper güçlerini yenileme şansı da mevcut. Ayrıca evre atladığımız zaman kazandığımız jetonlarla yeni alp ve mükafatlarının kilidini de açabiliyoruz.

Justice League Action Run Andorid Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Justice League Action Run İçin Yorum Yap