JUMANJI: THE MOBILE GAME

JUMANJI: THE MOBILE GAME

1.1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 235.00 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36

Jumanji Filminin Bu Oyununda Eski Lanetleri Çözmeniz Gerekiyor.

4/5, Toplam: 1 kişi

Sanırım Jumanji filmini bilmeyeniniz yoktur. Masada oynanan bir oyun yüzünden dünyadaki her şey alt üst oluyor ve bu oyunun bitirilmesi gerekiyor. Eğer oyun bitirilmezse dünya hiçbir vakit eskisi gibi olmayacaktır. İşte Jumanji’nin bu oyununda da benzer düzen işliyor. İster dostlarınıza karşı isterseniz de online olarak başkalarıyla oynayabileceğiniz JUMANJI: THE MOBILE GAME‘de en sevdiğiniz kişiliği seçin ve bütün dünyayı kurtarmak için seyahate çıkın.

Dr. Bravestone, Prof. Oberon, Yakut Roundhouse veya Moose Finbar kişiliklerinden herhangi birini seçmeli ve bu laneti yenmek için oyunu kazanmalısınız. Ulaştığınız her noktada değişik maniler sizi bekliyor. Gergedanlar ile dolu kanyonları, lanetli yılan ve timsah ile gölleri ve hiç kimsenin bulamadığı yeni muhteşemleri veya tuhaf yapıtları bulun.

Online modda PvP olarak rakiplerinizi yeneceksiniz. Her kabiliyet kartı yeni taktiklar ve rakibinizi yenmek için değişik yöntemleri açıyor. Bu kartları doğru atılımlarla kullanın ve rakibinizi yenin. Kırktan çok kabiliyet kartı bulunduran oyunda yükseltilebilir kabiliyetler ile zekice seçimler yapmalısınız.

Her bölgede çalan değişik çeşit müzikleri ve kendine has çizge yapısıyla oyuncuların alakasını çeken Jumanji oyunun en fena yanı, Türkçe dil desteğinin olmamasıdır.

JUMANJI: THE MOBILE GAME Android Tanıtım Videosu :
Sinem ÇÖDEK Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

JUMANJI: THE MOBILE GAME İçin Yorum Yap