John Wick 3 ’ün Çekimleri Bitti, Film Mayıs’ta Sinemalarda

Başrolünde Keanu Reeves ’in oynadığı ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan filmi John Wick serisinin üçüncü filminin çekimleri resmi olarak sona erdi.

Haberi, filmde Reeves’e eşlik eden güzel oyuncu Halle Berry Fas’tan yaptığı bir Instagram paylaşımı ile duyurdu. 2002 senesinde Kesişen Yollar filmindeki rolüyle tarihsel bir Oscar ödülü alan aktris, paylaşımında Faslılara teşekkür ederken çekimlerin de sona erdiğini açıkladı.

Berry ayrıca çekim ekibine, dublörlere ve filmde çabası olan herkese teşekkür ederken, John Wick ‘te yer almanın çok özel bir tecrübe olduğunu söyledi. Halle Berry’nin paylaşımı binlerce beğeni ve yüzlerce de görüş aldı.

John Wick ’ün Çekimleri Tamamlandı, Film Mayıs’ta Vizyonda

Ekim ayında filmden görüntüler yayınlayan Lionsgate, izleyicilerin ne beklemeleri gerektiğine ilişkin bir düşünce de vermişti. John Wick 3: Parabellum adlı filmin mevzusu ise, Continental Otel’de birini öldürdüğü için gruptan atılan ve başına ondört milyon dolar ödül konulan John Wick’in kendine New York’tan çıkan bir yol açması biçiminde açıklanıyor.

Serinin son filmi olması tasarlanan John Wick 3: Parabellum’un vizyon tarihi ise 16 Mayıs 2019 olarak açıklandı.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

John Wick 3 ’ün Çekimleri Bitti, Film Mayıs’ta Sinemalarda İçin Yorum Yap