Jeff Bezos’un Çıplak Resimlerini Kurtarmak İçin Yapacağı Tek Şey

Son vakitlerde cıbıldak fotoğrafları webe yayılan Jeff Bezos, fotoğrafların yayılmasını önleyemiyor. Araştırma yapan herkesin rahatlıkla bulabildiği fotoğraflar webte bir çığ gibi büyüyerek yayılmaya devam ediyor.

Tüm bunların önüne geçemeyen Jeff Bezos artık hakikaten dermansız vaziyette. Son vakitlerde webde fazlasıyla dalga mevzusu olan bu mevzuda pek çok senaryo da yazılmış vaziyette. Son senaryo ise The Onion ‘dan geldi.

Jeff Bezos’u evindeki balkonda resmeden site, on binlerce drone’u vazifelendirmiş Bezos’u tarif etti. Evinin taraçasından drone’ları denetim eden Bezos, drone’lara “Gidin ve kim cıbıldak fotoğraflarıma bakıyorsa onlara bütün acıların en büyüğünü tattırın” diyor. Drone’lar ise Bezos’un bel altı fotoğraflarına bakan bütün insanların elektronik aygıtlarını yok ediyor.

Son vakitlerde bu stil öykülerin artmasıyla web üzerinde zevkli bir ortam oluşsa da Jeff Bezos’un bu vaziyet karşısında eğlendiğini söyleyemeyeceğiz. Sizce Jeff Bezos bu vaziyetin içerisinden nasıl çıkacak. Yorumları bekliyoruz…

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Jeff Bezos’un Çıplak Resimlerini Kurtarmak İçin Yapacağı Tek Şey İçin Yorum Yap