IObit Software Updater

IObit Software Updater

1.0.1.1698
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 10.50 MB
  • Tarih 6 ay Önce
  • İndirme Sayısı 11

Windows Bilgisayar Için En Iyi Bedava Yazılım Aktüelleyici, Yazılım Aktüelleme Yazılımı

5/5, Toplam: 1 kişi

IObit Software Updater, Windows bilgisayar için en iyi yazılım aktüelleyici, yazılım aktüelleme yazılımı. PC’nizde yüklü yazılımları süratlice ve emniyetli bir biçimde devamlı aktüel tutan yazılım, her PC’de olmalı. Özelliklerinin yanında bedava hızlı indirilebilir olması, tanıtımsız arayüzü, küçük boyutlu olması ve Türkçe dil desteğiyle dikkat çeken IObit Software Updater, yazılım aktüelleme yazılımları arasında en iyisi.

Windows işletim düzeni kadar PC’nizde yüklü yazılımları da aktüel tutmanız ehemmiyetli. Aktüel olmayan yazılımlar, emniyet açığı meydana getirebilir, fena maksatlı şahıslar bilgisayarınıza ziyan verebilir. Yazılımları aktüellemek rahat olsa da son versiyonlarını bulup hızlı indirmek vakit alır. IObit Software Updater, bu işi sizin yerinize yapan küçük, yararlı bir yazılım. Yazılımlarınızı belirlediğiniz vakitte otomatik olarak aktüelleyen ve aktüelleme tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yine otomatik olarak tekrar başlatan yazılım aktüelleyici, tek tıkla çalışıyor. Tek tıkla düzeninizi tarayarak eski versiyonlu yazılımları buluyor ve süratlice, emniyetli olarak aktüelliyor.

Web tarayıcıları, emniyet yazılımları, sosyal ağ yazılımları, video izleme ve müzik dinleme yazılımları, yardımcı araçlar, kısaca geniş bir yazılım veri tabanına sahip olan IObit Software Updater, bilgisayara format attığınızda, işletim düzenini tekrar kurduğunuzda da gereksiniminiz olan yazılımları daha süratli yüklemenizi de sağlıyor.

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

IObit Software Updater İçin Yorum Yap