Internet Download Manager

Internet Download Manager

6.27.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.62 MB
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 165

Internet Download Manager ile İnternetten 5 Kata Kadar Daha Süratli Dosya Yükleyebilirsiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi
FTP, HTTP, HTTPS, SHTTP, Proxy desteği Dosya indirme hızını yükseltme. Türkçe dil desteği sunuyor.
Ücretli

Internet Download Manager, web üzerinden yaptığınız dosya yükleme muamelelerini 5 kata kadar daha süratli yapmanıza imkan veren dosya yükleme yöneticisidir. Firefox, Chrome, Opera ve Internet Explorer gibi bütün tanınmış web tarayıcılarıyla entegre olarak çalışır.IDM benzer zamanda yarım kalan indirme muamelelerinize kaldığınız yerden devam etmenize de müsaade eder.

IDM, yeterince temiz ve iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. İri ve iyi görünümlü butonları sayesinde bütün dosya yönetimi muamelelerini kullanıcılar için yeterince kolaylaştırmaktadır. Bütün indirme muameleleri türüne göre değişik klasörler üzerine yüklenerek, ortaya çıkabilecek düzensizliklerin önüne geçilmiş olur ve indirilen dosyalar için tam manasıyla bir tertip sağlanmış olur. Ayrıca yazılım içerisinde yer alan ilerlemiş ayarlar menüsü vasıtasıyla değişik dosya türleri ve indirme kaynakları için mecburi tertiplemeleri yapabilirsiniz. Yeni bir aktüelleme çıktığı zaman kendisini otomatik olarak aktüelleyebilir.Internet Download Manager, bu sayede kullanıcıların sürekli olarak yazılımın en aktüel versiyonunu kullanmalarına olanak tanıyor. Ayrıca IDM üzerinde yer alan sürükle bırak özelliği, vazife zamanlayıcı, virüs koruması, indirme kuyruğuna mafsala, HTTPS desteği, emir satırı parametreleri, sesler, ZIP önizleme, proxy sunucuları ve kotalı evreli yükleme gibi nitelikler sayesinde kullanıcılar bir indirme yöneticisi üzerinde gereksinim duyabilecekleri bütün niteliklere sahip olabiliyorlar.

Deneyimlerim sırasında herhangi bir problemle karşılaşmadığım Internet Download Manager, sistem kaynaklarını yeterince düşük miktarlarda kullanıyor. Tabii ki bunun dosya boyutu ve yükleme süratine bağlı olduğunu söylemeliyim. Netice olarak web üzerinden dosyalarınızı yüklemek için kullanabileceğiniz ilerlemiş niteliklere sahip profesyonel bir yazılıma gereksinim duyuyorsanız Internet Download Manager‘ı asla kaçırmamanızı öneririm.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Internet Download Manager İçin Yorum Yap