iMyFone D-Back iPhone Data Recovery

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Mac OS X
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43

IPhone Ve IPad Aygıtınızdan Silinen Verileri Basitçe Kurtarın, IOS Problemlerini Çözün.

5/5, Toplam: 1 kişi

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery, iPhone ve iPad aygıtınızdan silinen verileri rehber, iletiler, resimler, videolar, notlar, WhatsApp iletileri kurtarmak için kullanabileceğiniz ileri seviye veri kurtarma yazılımıdır. iPhone 4’ten iPhone X’e, iPad Air’dan iPad Pro’ya bütün modelleri destekleyen veri kurtarma yazılımı ile iOS problemlerini de çözebilirsiniz.

Mac için en iyi iPhone veri kurtarma yazılımlarından birisidir. iMyFone D-Back iPhone Data Recovery, yirmiikiden çok veri çeşidini destekliyor. iTunes veya iCloud‘a yedek almış olun olmayın bu yazılımla kılavuzunuzdan resim ve videolarınıza, WhatsApp iletilerinizden notlarınıza sizin için ehemmiyetli bütün verileri yalnızca 3 adımda kurtarabiliyorsunuz. iOS 11 ve iPhone X, 8 ve 8 Plus modelleriyle de tam ahenkli olan gelişmiş veri kurtarma yazılımının hoşuma giden bir tarafıda sıkça karşılaşılan iOS problemlerini de çözebilmesi. iPhone’un devamlı tekrar başlaması, Apple logosunda veya kurtarma modunda takılı kalması, kara veya beyaz ekran vermesi, ekranın reaksiyon vermemesi veya açılmaması gibi yazılımsal problemleri veri yitiği yaşamadan kendi başınıza çözmeniz muhtemel.

Amatör kullanıcılar için Akıllı Kurtarma (Smart Recovery) seçeneği sunmasıyla da beğeni kazanan bu programı bedava sınama versiyonuyla geliyor.

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery Mac Tanıtım Videosu :

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery İçin Yorum Yap