Huawei Türkiye’den Ekran Tamirleri İçin %40 İndirim

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, Türkiye’deki kullanıcıları için ehemmiyetli bir tamirat kampanyası yaşama geçiriyor. Kampanya içinde Huawei’nin tanınmış akıllı telefonları Mate 20 Pro, Mate 20 lite, P20 Pro, P20, P20 lite, Mate 10 Pro, Mate 10 lite ve P Smart 2019 sahipleri, kaza neticesi kırılmış ya da ezilmiş güvence kapsamı dışında kalan telefonlar ekranlarını iskontolu bir biçimde tamir edebilecekler.

HUAWEI akıllı cep telefonu sahiplerine güvence dışında ekran tamiratında yüzde 40’a varan büyük iskontolar sunarken ayrıca tamir edilen her ekran için bedava ekran koruma filmi de armağan ediyor. HUAWEI Türkiye’nin tüm teknik servis noktalarında geçerli olacak kampanya 15 Mart ile 15 Nisan tarihleri arasında sürecek.

Kaza ile oluşan güvence dışı ekran kırılma hasarları için geçerli olan kampanyada, düşme veya ezilme neticesi oluşan kırıklar sonucunda bütün ekranın başkalaştırılması kapsam içinde yer alıyor. Eğer ekranın çalışması için gereken başka parçalara da hasarlı ise evvel bu aksaklıkların giderilmesi gerekiyor.

Tabloda bulunan fiyatlara vergiler, emekçilik ve parça fiyatı dahildir. Nihai servis bedeli, yetkili servisin yaptığı inceleme sonrasında size önereceği ve kabul ettiğiniz tutar olacaktır. Yayınlanan yedek parça bedelleri döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik göstereceğinden, telefonun servise teslim edildiği tarihteki fiyatlar değil, yetkili servisin bildirim yaptığı tarihteki fiyatlar asıl alınacaktır.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Huawei Türkiye’den Ekran Tamirleri İçin %40 İndirim İçin Yorum Yap