Hovercrash

Hovercrash

1.2.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 4 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 32

Süratli Olmalısınız ve Yüksek Skorlara Ulaşarak Rakiplerinizi Yenmelisiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Süratli olmalısınız ve yüksek skorlara ulaşarak rakiplerinizi alt etmelisiniz. Hovercrash, Android işletim sistemini kullanan mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir sonsuz maharet oyunu olarak tanımlayabiliriz. Etkileyici bir atmosferde geçen bu oyunda setlerden kaçarak yüksek skorlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Sonsuz koşu oyunları tarzında Hovercraft araçlarına çevrilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkan bu oyun tesirleyici ortamı ve süratli araçları ile dikkatimizi çekiyor. Oyunda bir tünelin içinde ilerleyerek ve setlerden kaçarak yüksek skorlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. İleriyi gören bir kurgusu bulunan bu oyunda aynı zamanda rakiplerinizi de geçmeniz gerekmektedir. Uçarak ilerlediğiniz parkurları, yüksek derecede bağımlılık yapıcı tesiri ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz kurgusu ile Hovercrash ‘i kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir oyundur. Renkli içeriklerin yer aldığı oyunda tek yapmanız gereken süratli olarak setlerden kaçmaktır. Dostlarınıza da düello teklif edebileceğiniz oyunda kimin daha süratli olduğunu anlayabilirsiniz.

Sadece tek parmağınız ile denetim edebildiğiniz oyunda zorluklarla dolu vazifelerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Önderlik tablosunda üst sıralara çıkmaya çalışıyorsunuz. Enerjisi yeterince yüksek olan bu oyunu kesinlikle sınamalısınız. Eğer aşırı heyecanlı sporlardan hazzediyorsanız bu oyun hoşunuza gidecektir. Hovercrash oyununu Android aygıtlarınıza bedava olarak yükleyebilirsiniz.

Hovercrash Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Hovercrash İçin Yorum Yap