Hayat Kurtar

Hayat Kurtar

1.1
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 26.80 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 16

Mevki Bazlı Çalışan Kan Arama Programıdır.

5/5, Toplam: 1 kişi

Hayat Kurtar kan arama yazılımı, ivedili kan gereksinimi olan şahısların kan bulmasını basitleştiriyor. Sosyal ağdan ivedili kan duyurusu vermekten çok daha süratli ve tesirli. Tek yapmanız gereken aradığınız kan grubunu, ardından mevkinizi belirtmek. İletişim malumatlarınız bulunduğunuz yere yakın şahısların telefonuna bildirim olarak gidiyor.

Sosyal medya ortamlarında ara sıra ivedili kan gereksinimine yönelik iletilerle rastlaşmışsınızdır. Sosyal ağ ortamlarında kan duyurusu vermek süratli ve rahat olsa da onlarca paylaşımın aktığı vakit tünelinde kullanıcıların iletinizi görememe olabilirliği son derece yüksek. Hayat Kurtar, bu noktada tavsiye edebileceğim kan arama programlarının başında geliyor. Üye olmadan form doldurmadan doğrudan aradığınız kan grubunu seçiyorsunuz. Mevki tabanlı çalıştığından bulunduğunuz yere en yakın sıhhat merkezleri anında harita üzerinde gösteriliyor. Mevkinizi belirtip son olarak ad soyad, telefon numaranızı giriyorsunuz. Kan gereksiniminiz olduğu diğer kullanıcılara yazılım üzerinden ileti olarak veya sosyal ağ üzerinden bildirim olarak gönderiliyor.

Pratik bir kullanım sunan kan arama uygulamasında ivedili kısmında kan gereksinimi olan bütün şahıslar listeleniyor. Aranan kanlar mevkinize nazaran devamlı başkalaşıyor. Böylece yakınınızda kan arayan şahısları görüp çabucak alakalı sıhhat merkezine gidip yardım edebiliyorsunuz. Yani yalnızca kan arayanlara yönelik bir uygulama değil. Kan vererek yaşam kurtarmak isteyen şahısların da telefonunda olması gereken muhteşem bir sıhhat uygulaması.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Hayat Kurtar İçin Yorum Yap