Guardians of Ember

Guardians of Ember

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Windows
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 7168.00 MB
 • Tarih 8 ay Önce
 • İndirme Sayısı 12

Guardians Of Ember: Türkçe Hızlı Indirip Oynayabileceğiniz En Iyi Hack ve Slash Ve MMORPG Karışımı Oyun

5/5, Toplam: 1 kişi

Guardians of Ember, bedava Hack ve Slash ve MMO karışımı bir oyundur. Fantezi ve kırımı bir arada yaşatan oyunda insanlardan, neialardan, elflerden ve bücürlerden oluşan orduya katılıp koruyucu olarak fena davetsiz konuklara karşı mücadele veriyorsunuz. Karanlık güçlerce tehdit altında olan cehennem gibi bir fantezi dünyası Olyndale’da tehlikelerle dolu uzun bir seyahat sizi bekliyor.

MMO, Hack’n’Slash unsurlarını harmanlayan, PvP, PvE dahil değişik pek çok mod sığındıran action yüklü bir oyun Guardians of Ember. Metin2, OGame, TERA, Runes of Magic, Star Trek: Infinite Space ve tanınmış daha onlarca oyunun geliştiricisi GameForge firmasınca Windows bilgisayar kullanıcılarına bedava olarak sunulan oyunda değişik soylarda kişilikler, dünyalarını yok etmeye çalışan Karanlık Ordusu’nu durdurmak için kuvvetlerini bir araya getiriyor. Göğsünde yüreği olan herkes harpte. İnsan, bücür, neia ve elf olarak harbe dalıyorsunuz. Şövalye, gizemci, keşiş, mühendis, avcı ve karanlık şövalye olmak üzere altı değişik sınıf var. Her sınıfın kendine özgü niteliği, kuvvetli ve zayıf yanları var. Mesela, Şövalyeler yakın kavgada çok iyi ve çok sağlamlar. Keşişler sıhhat vaziyetini iyi olmayan alplerinizi iyileştiriyor ve ıraktan destek veriyor. Mühendislerle muhteşem komplolar kurabiliyorsunuz. Avcılar, hasımları hiç beklemedikleri anda zehirli oklarıyla katlediyor. Malumata aç sihirci olarak geçen Gizemcilerle hasma yüksek hasar veriyorsunuz. Kara sihirciler, Karanlık Şövalyeler de zehir ve kara sihir kullanarak hasımları sersemletiyor ve son derece sağlamlar.

Guardians of Ember Nitelikleri :
 • MMO Hack’n’Slash ile biraraya geliyor: koruyucu olarak cehennemden gelen mahluk sürülerini kesip biçerek ilerleyin. İster tek başınıza ister grup halinde, şövalye, avcı, gizemci, keşiş, karanlık şövalye veya mühendis olarak merhametsizce hücum edin.
 • Neredeyse hudutsuz kişilik optimizasyonu: Üçyüzden fazla kabiliyeti olan dört soy ve altı sınıfı buluş edin. 
 • Kişisel güçlük kademeleri olan zindanlar: Atmıştan fazla öykü tabanlı zindanı içeren devasa bir dünyada baturluğunuzu gösterin. Her zindanda üç güçlük derecesi açabiliyorsunuz. Güçlük derecesi, ganimeti, altını ve tecrübe skorunu tesirliyor.
 • Evler, aletler ve sürükleyici modlar: Sürü modunda diğer oyuncularla beraber harp edin ve 3’e 3 veya 5’e 5 düello kavgalarına katılın. Harp etmekten yorulduğunuzda bırakın, kendinize vakit ayırın.
Guardians of Ember Windows Tanıtım Videosu :

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Guardians of Ember İçin Yorum Yap