Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 175.36 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 244

GTA 5 Video Oyunları Tarihine Adını Altın Harflerle Yazdırmış Bir Yapımdır.

4.5/5, Toplam: 2 kişi

GTA sersinin yapımcısı Rockstar 2013 senesinin Eylül ayında GTA serisinin son versiyonu olan Grand Theft Auto 5 ‘i yani daha kısa ismiyle gta 5 ‘i PlayStation 3 ve Xbox 360 için hazırlamıştı.

Rockstar, evvelki gta oyunlarında da olduğu gibi gta V ‘te de oyunun bilgisayar sürümünü konsol sürümlerinden sonra çıkaracağını 2014 senesinin Haziran ayında resmi olarak duyurmuştu. gta 5 pc  sürümünü 2014 güzünde yayınlayacağını duyurmuştu. Oyun severlerce kaygı ile beklenen GTA 5 bilgisayar sürümü konsol oyuncularının oyunun çıkışından sonra hızlı indirdikleri GTA çevrimiçi moduna ve oyun için yayınlanmış tüm aktüellemelere sahip olarak çıkış yapacak.

Rockstar’ın şimdiye kadar yapmış olduğu oyunlardaki en geniş açık dünyaya sahip olan Grand Theft Auto 5 serinin evvelki oyunlarıyla rastlaştırıldığında son derece aşırı bir değişikliği barındırıyor. Grand Theft Auto 5’te artık yalnızca tek bir alpi yönetmiyoruz. Bize üç değişik alpi yönetebilme ve bu alpler arasında istediğimiz gibi geçiş yapabilme olanağı veriliyor. Her karakter hususi bir yaşam öyküsüne ve kendilerine özgü hususi kabiliyetlere sahip. Alplerin değişik kabiliyetlere sahip olması ise oyuna muhteliflik ve heyecan eklemekte.

Los Santos ve Blaine Country bölgelerinde geçen GTA 5’te bulunan alplerimiz ;

Michael:

Michael mazide banka soygunculuğu konusunda profesyonel işler yapmış eski bir hükümlüdür. Kötü bir aile yaşamına sahip olan Michael GTA 5’te eski günlerine geri dönüyor.

Trevor:

Oyunun en zevkli kişiliklerinden olan Trevor pisliğin içinde yaşayan, denetim edilemez bir hiddete sahip olan bir manyaktır. Trevor’un Michael’ın eski bir arkadaşı olması öyküde ona büyük bir yer veriyor.

Franklin:

Arabalara duyduğu alakası ile dikkat çeken Franklin daha evvelden suçla çok bir ilişkisi olmayan genç bir baturdur. Franklin’in yaşamı Michael ile tanışmasıyla başkalaşıyor ve kabahate adım atıyor.

Grand Theft Auto 5 oyun sevelere muhteşem bir hürriyet sunuyor. Oyunun sonsuz açık dünyasında bisikletler, motosikletler, arabalar, otobüsler ve tanklar gibi kara taşıtlarının yanı sıra helikopterler ve jet uçakları gibi çeşitli araçları kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yeni GTA oyununda daha evvelki oyunlardan değişik olarak su altına dalabiliyoruz. Bu sebeple ana deniz içerisindeki köpek balıklarına dikkat etmelisiniz.

Grand Theft Auto 5 çizgeleri oyunun bilgisayar sürümünde epeyce geliştirilecek. Oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümüne nazaran daha yüksek çözünürlük desteği, daha nitelikli kaplamalar, daha geniş bir fikir sahası gibi nitelikler oyunda bizleri bekliyor.

Grand Theft Auto 5’te alplerimizi şahsileştirebilmemiz için çok rakamda şahsileştirme tercihine sahibiz. Kunduralar, şortlar, pantolonlar, gömlekler, tişörtler, şapkalar ve gözlükler gibi giysi ve aksesuarları oyun içinde toplayarak dolabımıza ilave edebiliyoruz. Benzer biçimde geniş bir silah envanterine sahibiz.

Grand Theft Auto 5 bilgisayar sürümü oyun içinde yakalayacağınız görüntüleri kullanarak filmler meydana getirmenize yardımcı olacak bir video tertipleme aracıyla beraber geliyor.

Grand Theft Auto 5 İçin Yorum Yap