Google Reply

Google Reply

1.0.185488908
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 12.67 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 22

Google'ın Yapay Akıl Akıllı Cevaplama Uygulaması İle Cevaplanmayan İleti Kalmayacak.

4/5, Toplam: 1 kişi

Google Reply (APK), Android cihaz kullanıcıları için hızlı indirilmeye açılan akıllı cevaplama uygulamasıdır. Google’ın yapay akıl teknolojisini kullanan yeni Android programı bildirimlerinize erişerek sizin yerinize otomatik olarak cevap veriyor. Şimdilik WhatsApp, Skype, Facebook Messenger, Twitter Direkt iletiler (DM), Android iletiler, Hangouts programları destekleniyor.

Evde veya dışarıda müsait olmadığınız vakitlerde WhatsApp’dan, Skype’tan veya başka bir uygulamadan ileti geldiğinde cevaplayamadığınız zamanlar olmuştur. Görülmeyen bildirimler, iletiler karşıdaki şahsı kaygıda bırakır. Google’ın Android telefon ve tablet kullanıcılarına hususi hazırladığı Reply adlı yazılım, bu problemi çözüyor.

Yapay akıl desteği sayesinde telefonunuza gelen bildirimler otomatik olarak cevaplanıyor. Bu noktada uygulamanın hazırladığı cevapların durumu hazırda bütün telefonlarda olan otomatik cevaplama niteliğinden çok daha ileri düzey olduğunu belirtmekte yarar var. Uygulama, bildirimlerinizin yanında mevkinize de erişiyor. Böylece mesela spor salonunda idmanınızı yaparken biri ileti yazdığı zaman ona sporda olduğunuza ilişkin kısa ve net bir ileti gönderiliyor. Yada araba kullanırken sürüş sırasında ileti geldiğinde benzer biçimde araçta olduğunuzu belirten ileti otomatik olarak hazırlanıp gönderiliyor. Veya eve ne vakit gelirsin? sualinin cevabını arabayla, toplu taşımayla, yürüyerek olmak üzere 3 değişik biçimde sizin yerinize veriyor. Uyurken de ileti geldiğinde benzer biçimde karşıya otomatik ileti gönderiliyor. Bu misaller çoğaltılabilir.

Google Reply Android APK hızlı indirme irtibatına yukarıdan ulaşabilir, telefonunuzda sınayabilirsiniz.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Google Reply İçin Yorum Yap