Google Chrome

Google Chrome

57.0.2987.133
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.7, Mac OS X 1
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 59.96 MB
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 218

Windows'un en tanınmış web tarayıcısı Chrome'un Mac versiyonudur.

5/5, Toplam: 1 kişi

Windows’un en tanınmış tarayıcısı Google Chrome ‘un Mac versiyonudur. Google’ın web tarayıcısı Chrome, çağdaş internet standartlarını destekleyen en yenilikçi programlardandır. Yalın bir arayüzü bulunan tarayıcı, eklenti kitaplığındeki zengin seçeneklerle pek çok kullanıcının ilk tercihi olmaktadır.

Chrome Özellikleri:

Her muamele için tek bir kutu ; Adres çubuğuna yazın hem arama hem de web sayfaları için teklifler alın.

Yeni sekme sayfası ; Her yeni sekmeyi açtığınızda, en çok ziyaret edilen siteleri, en çok kullanılan arama motorlarını ve en son yer alameti eklenmiş sayfaları ve kapatılan sekmelerin görsel bir versiyonunu görürsünüz.

En sık ziyaret ettiğiniz sitelerin ufak resimleri ; Herhangi bir sekmeden en sevdiğiniz sayfalara ışık süratiyle erişin.

Uygulamalarınız için kısayollar ; Sevdiğiniz internet uygulamalarını başlatmak için masaüstü kısayolları alın.

Dinamik sekmeler ; Yeni pencereler meydana getirmek, birden fazla sekmeyi bir pencerede toplamak veya sekmelerinizi istediğiniz şekilde tertiplemek için tarayıcınızdan sekmeleri tez ve kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Çökme denetimi ; Kullandığınız her sekme tarayıcıda özgür olarak çalışır, bu yüzden bir uygulama çökerse diğerlerini tesirlemez.

Gizli mod ; Ziyaret ettiğiniz sayfaların web tarayıcısı geçmişinde görünmesini istemiyor musunuz? Özel inceleme için gizli modunu seçin.

Güvenli tarama ; İnternette kimlik arakçılığı yaptığından, fena maksatlı yazılım kullandığından veya emniyetli olmadığından şüphelenilen bir web sitesini ziyaret etmek üzereyseniz, Chrome sizi uyarır.

Anında yer alametleri ; Bir web sayfasına yer alameti eklemek mi istiyorsunuz? Yalnızca adres çubuğunun sol köşesindeki yıldız simgesini tıklayın.

Ayarları alma ; Chrome’a geçiş yaptığınızda, mevcut tarayıcınızda kullandığınız bütün yer alametlerini ve parolaları kullanabilirsiniz.

Daha kolay indirmeler ; Araya giren yükleme yöneticisi yok! Yüklemenizin halini geçerli pencerenin altında izleyebilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Google Chrome İçin Yorum Yap