Glary Utilities

Glary Utilities

5.69
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15.99 MB
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 64

Bilgisayarınızın performansını artırabilmeniz için çeşitli araçlar sunar.

5/5, Toplam: 1 kişi

Glary Utilities bilgisayarınızı bir süre kullandıktan sonra gereken optimizasyon muamelelerini rahatlıkla yapabilme olanağı veren bedava bir sistem bakım aracıdır. Glary Utilities bilgisayarınızı korumak, süratlendirmek ve onarmak için pek çok güçlü ve rahat kullanımlı araçlar içeren bedava bir programdır. Sisteminizde biriken çöp dosyalarını temizleme, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırma veya tertipleme ve internet gezintilerinizin bıraktığı izleri ortadan kaldırma imkanı verir. Bu bedava program ile bilgisayarınızın performansını süratli ve kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Tarayıcınızda bulunan eklentileri tertiplemenize ve yönetmenize de imkan veren bu yazılım ile diskinizdeki boş alanın araştırmasını yapabilirsiniz. Benzer dosyaları bulup temizleyerek daha fazla boş alan oluşturabilirsiniz. Benzer zamanda bilgisayarınızda yüklü olan yazılımlara ait kabuk uzantılarını görebilirsiniz ve tertipleyebilirsiniz. Ehemmiyetli dosyalarınızı şifreleyerek müsaadesiz ulaşım ve kullanıma mani olabilirsiniz. Büyük boyutlu dosyaları tertiplenebilir ufak dosyalara ayırarak daha sonra bir araya getirebilirsiniz.

İçeriğinde bir çok ehemmiyetli araç bulunduran Glary Utilities ram ‘inizi optimize etme, başlangıçtaki yazılımları tertipleyebilme, bozuk kısayolları onarma veya kaldırma, emniyetli dosya kaldırma ve boş klasör bulma gibi nitelikleri de içeriğinde bulunduruyor.

Türkçe dil desteğine sahip olan Glary Utilities tarayıcı temizliği tertiplemesi seçeneğinde şimdilik yalnızca IE ‘yi desteklemektedir. Netice olarak çok şık ve yalın bir arayüz ile karşımıza çıkan yazılım bilgisayarını sürekli olarak temiz ve yüksek performansta tutmak isteyen kullanıcılar için bilgisayarında bulundurulması gereken, mecburi bütün araçları içerisinde barındıran güçlü bir program.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Glary Utilities İçin Yorum Yap