Gizli Kelime

Gizli Kelime

1.4
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 116.80 MB
  • Tarih 2 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 4

Türkçe Kelime Bulma Oyununda Zamanın Nasıl Geçtiğini İdrak Edemeyeceksiniz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Gizli Kelime, Türkçe kelime bulmaca oyunlarından hoşlanan her yaştan mobil oyuncunun neşe alarak oynayacağı bir oyundur. Göze güzel gelen animasyonlarla donatılan renkli görsellere sahip kelime bulmaca oyununda bir çok gizli kelimeyle dolu onlarca kısım bulunuyor. Güçlük seviyesi yükseldikçe daha da zevkli duruma gelmeye başlayan Türkçe kelime oyunuyla vaktin nasıl geçtiğini idrak edemeyeceksiniz.

Sekizyüz düzey, ikibinbeşyüz kelimelik Türkçe kelime bulma oyunu olarak mobil ortamda önümüze gelen Gizli Kelime, iOS ortamında da bedava ve hem iPhone hem de iPad’de oynanabiliyor. Yarışma içerisine sokan çevrimiçi kelime oyunlarından bunaldıysanız bu oyunu denemenizi öneririm. Oyunda maksadınız kategoriyle ilişki kelimeleri altıgen harflerle dolu tablo içerisinden bulmak. Lakin kelimeyi yazar iken harf sırasına itina göstermeniz gerekiyor. Bütün kelimeleri bulduğunuz zaman daha zorlu olan sonraki kısma geçiyorsunuz. Oyun yüzüncü kısımdan sonra zorlaşmaya başlıyor. Hudutlu rakamda olan, sonradan da kazanabileceğiniz belirtilerinizi başlarda da kullanmamanızı tavsiye ederim.

Yediden Yetmişe bütün kelime bulmaca oyunu sevenleri kavuşturan oyun, can hakkı, müddet hudutu, hareket sınırlaması gibi oyun zevkini bölen unsurlar sunmuyor. Kelime avında büsbütün hürsünüz. Diğer oyuncularla da müsabaka içerisinde olmadan neşe ile oynayacağınız bir kelime oyunu arıyorsanız işte buldunuz.

Coşkun Bahtiyar AZİZOĞLU Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Gizli Kelime İçin Yorum Yap