Gihosoft iPhone Data Recovery Free

Gihosoft iPhone Data Recovery Free

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 30.00 MB
  • Tarih 9 ay Önce
  • İndirme Sayısı 20

Gihosoft IPhone Data Recovery Free, IOS işletim Düzeni Kullanan Aygıtlarınızda Sildiğiniz Ya Da Hatayla Ortadan Kaybolan Dosyalarınızı Geri Alabilmek İçin Kullanabileceğiniz Bir Çeşit Bedava IPhone Dosya Kurtarma Yazılımıdır.

5/5, Toplam: 1 kişi

Gihosoft iPhone Data Recovery Free, iOS işletim düzeni kullanan aygıtlarınızda sildiğiniz ya da hatayla ortadan kaybolan dosyalarınızı geri alabilmek için kullanabileceğiniz bir çeşit bedava iPhone dosya kurtarma yazılımıdır.

Onikiden fazla dosya tipini kurtarabilen, bozulan telefonunuzdan SMS’ler, WhatsApp iletileri gibi ayrıntıları geri getirebilen, tüm iTunes ve iCloud geri yükleme verilerinizi tekrar alan Gihosoft iPhone Data Recovery Free, iOS işletim düzeni üzerinde kullanabileceğiniz en iyi iPhone dosya kurtarma yazılımı olarak isminden söz ettirmektedir.

Gihosoft iPhone Data Recovery Free Nitelikleri :

Dosya kurtarma: Hatayla silinmesi, iOS yükseltmesi veya jailbreak yanlışı, vb. sebebiyle kaybolup kaybolmadıklarına bakmaksızın iOS aygıtlarındaki verileri geri alın. İDevices’iniz yittiğinde, çalındığında, kırıldığında veya kilitlendiğinde bile, Gihosoft Free iPhone Recovery yazılımı iTunes yedeklemesinden verileri geri yükleyebilir.

Hızlı kurtarma: Rahat kullanımlı arayüz, iPhone veri kurtarma prosedürü aracılığıyla pc kullanıcılarına üç adımda rehberlik etmek için kurgulanmıştır. anlık irtibat, süratli tarama ve süper kurtarma.

Fotoğraf ve Video: Kamera Rulosu, Fotoğraf Akışı, Uygulama Fotoğrafları ve Videoları

Mesajlar ve Çağrı Kaydı: İletiler, ileti ilaveleri, şahıslar, arama mazisi, Sesli posta, WhatsApp veya Viber iletileri ve ilaveleri

Diğer: Notlar, Takvim, anımsatıcılar, Safari Bookmark , Sesli Notlar

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Gihosoft iPhone Data Recovery Free İçin Yorum Yap