Ghost GO

Ghost GO

7.9.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 107 MB
  • Tarih 2 ay Önce
  • İndirme Sayısı 56

Birbirinden korkunç hayaletlerin peşinden koşuyor ve onları yakalamaya çalışıyorsunuz.

5/5, Toplam: 1 kişi

Ghost GO, iOS işletim sistemli mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir hayalet yakalama oyunudur. Bu oyun, GPS mevki tabanlı bir aksiyon oyunudur. Hayaletlerin peşine düştüğünüz oyunda birbirinden esrarengiz hadiseleri kovalıyorsunuz.

Pokemon GO’ya benzerliğiyle dikkat çeken Ghost GO, hayaletleri kovalayıp onları yakalamaya çalıştığımız bir oyundur. Oyunda birbirinden tipsiz hayaletlerin peşinden koşuyoruz. Onları yakalayarak oyunda ilerleme sağlıyoruz. Oyun aynen Pokemon GO’da ki gibi kamera ve GPS araçları yardımı ile oynanıyor. Bulunduğunuz ortama ve mevkiye göre oynanan oyunda telefonu değişik yerlere tutarak hayaletleri yakalıyorsunuz. Ayrıca sanal gerçeklik teknolojisine de sahip olan oyunda sanal gerçeklik gözlüğü kullanabiliyorsunuz. Birbirinden korkunç hayaletlere ve ruhlara sahip olan oyunda çok neşeli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Eğer hayaletlere ve esrarengiz hadiselere bir ilginiz varsa bu oyunu denemelisiniz.

Oynanışı yeterince kolay olan oyunda telefonun kamerasını değişik yönlere tutuyor ve karşınıza çıkan hayaletleri yakalamaya çalışıyorsunuz. GPS ve kameraya gereksinim duyan oyun bağımlılık yapabiliyor. Yeterince basit bir arayüze sahip olan oyunda yer alan radar sistemiyle de hayaletlerin uzaklığını anlık olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Ghost GO oyununu iOS işletim sistemli mobil aygıtlarınıza bedava olarak yükleyebilirsiniz.

Ghost GO iOS Tanıtım Videosu :Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Ghost GO İçin Yorum Yap