Ghost Browser

Ghost Browser

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.9, Mac OS X 1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 76.19 MB
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 86

Değişik hesaplarınızı tek bir pencere altında kontrol edebiliyorsunuz.

Ghost Browser, Mac OS X işletim sistemini kullandığınız bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz güzel bir web tarayıcısı olarak tanımlayabiliriz. Kuvvetli niteliklere sahip olan bu web tarayıcı ile tüm işlemlerinizi tek bir pencerede yapabiliyorsunuz.

Farklı hesaplarınızı tek bir pencerede denetim etme olanağı sunan bu web tarayıcı yazılım, kuvvetli nitelikleri ve kolay kullanımıyla ön plana çıkıyor. Bu program barındırmış olduğu nitelik ile sekmeler arası bağlantıyı kaldırıp değişik bir tarayıcı duygusu yaşanmasını sağlıyor. Böylelikle web sitelerine giriş yaparken değişik hesapları da değişik sekmelerde kullanabiliyorsunuz. Örnek verecek olursak hizliindir.com sayfasına giriş yaptınız ve başka bir hesap ile tekrar giriş yapmaya ihtiyacınız var. O halde web tarayıcıda yeni bir sekme açıp hizliindir.com sitesine ilerlemeniz yeterli oluyor. Böylelikle iki değişik sekme ile iki değişik hesaba tek pencerede sahip olabiliyorsunuz.

Kullanımı yeterince kolay olan Ghost Browser, bilhassa değişik hesap kullananların kesinlikle sınaması gereken bir web tarayıcıdır. Larry Kokoszka tarafından Chromium temelli olarak ilerletilen tarayıcı ile işleriniz baya bir kolaylaşıyor. Chromium tabanlı olduğu için tüm Chrome eklentilerini de destekleyen Ghost Browser, aynı zamanda çok basit bir kullanıma sahiptir.

Mac işletim sistemine sahip bir bilgisayar sahibi iseniz, güzel, kullanımı kolay bir web tarayıcısı istiyorsanız ve aktif bir şekilde web kullanıyorsanız, kesinlikle sınamanız gereken bir web tarayıcısıdır. Ghost Browser ‘ı bedava olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Ghost Browser İçin Yorum Yap