Gentleman Ninja

Gentleman Ninja

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 4 ay Önce
  • İndirme Sayısı 34

Oyunda tüm imkanlarımızı kullanarak faciadan kaçmaya çalışıyoruz.

4/5, Toplam: 1 kişi

Gentleman Ninja android işletim sistemine sahip mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Gentleman Ninja ile reaksiyonlarınızı gösterebileceğiniz ve çokça eğlenebileceğiniz sonsuz koşu oyunları cinsinde bir ninja oyunudur.

Mobil işletim sistemi olan Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize bedava olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir oyundur. Gentleman Ninja ‘da büyük bir faciadan kaçan bir ninjanın yerini alıyoruz. Oyunda karşımıza yıkılıp giden bir zemin çıkıyor. Sanki büyük bir zelzele olmuş gibi altımızdaki zemin yıkılıp gitmeye başlıyor. Bu sebeple biz de sürekli koşarak kendimizi kurtarmaya çalışıyoruz. Ama karşımıza düşmanlarımız çıkıyor ve bizi durdurmak için ellerinden geleni yapıp yolumuzu kapatmaya çalışıyorlar. Bize düşen vazife kılıcımızı kullanarak yolumuzu temizlemek ve çöken zeminden kurtulmak oluyor.

Bu oyunda iki değişik renkte kılıç kullanıyoruz. Kırmızı ve mavi kılıca sahip olduğumuz oyunda düşmanlarımız da kılıçlarımız gibi mavi ve kırmızı renge sahipler. Yapmamız gereken şey, karşımıza çıkan düşmanları onlarla benzer renkte olan kılıçlarla yok etmek. Ayrıca kapalı kapıları açmak için kılıçlarımızın ikisini de benzer anda kullanmamız gerekiyor. Oyunda muvaffakiyet kazandıkça yeni ninjaların kilidini açabiliyoruz. Gentleman Ninja reaksiyonlarımızı zorlayan ve geliştiren oynanışa sahip. Oyunun çizgeleri ise tatmin edici kalitede diyebiliriz.

Oyun Scott Moakes firması tarafından hazırlanarak piyasaya sürülmüş. Oyunda ninjamız gayet beyefendi bir kılık kıyafete sahip. Ayrıca bıyık, gözlük ve şapka gibi aksesuarları da var.

Gentleman Ninja Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Gentleman Ninja İçin Yorum Yap