Gentleman Ninja

Gentleman Ninja

1.0
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iPhone (OS), iPad (OS)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 88 MB
  • Tarih 4 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 37

Gentleman Ninja 'da reaksiyonlarınızı ve katanalarınızı iyi kullanmalısınız.

Gentleman Ninja iOS işletim sistemini kullanan akıllı cep telefonu veya tablet gibi mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. iOS tabanlı cihazlarınızda heyecanlı bir oynama tarzı sunan ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenize imkan veren bir ninja oyunu.

Gentleman Ninja iOS işletim sistemini kullanan iPhone akıllı telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize bedava olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir oyundur. Bu oyunu sonsuz koşu oyunu türüne göre hazırlanmış bir ninja oyunu olarak tanımlayabiliriz. Bu oyunda sürekli koşar halde yol almaya devam eder iken bir yandan da düşmanları ile mücadele etmeye çalışan bir alpin yerine geçiyoruz. Alpimizin serüveni büyük bir zelzele sonucu zeminin çökmesiyle başlıyor. Alpimizin çöken bu zeminden kurtulabilmesi için sürekli koşarak kaçması gerekiyor. Lakin karşısına çıkan düşmanları ona engel olmaya çalışıyor. Biz de alpimize başarılı olması için yardımcı olarak zelzeleye yakalanmamasını sağlıyoruz.

Gentleman Ninja ‘da yol alırken katanalarımız ile düşmanlarımızı yok etmemiz gerekiyor. Oyunda bize iki değişik renkte katana verilmiş. Düşmanlarımız da iki değişik renkte karşımıza çıkıyor. Mavi ve kırmızı renkteki düşmanlarımıza benzer renkteki katana ile saldırmamız mecburi. Ayrıca kapıları açabilmek için iki katanayı da benzer anda kullanıyoruz. Gentleman Ninja ‘da kilidini açmamız gereken değişik alp seçeneklerine sahip oluyoruz. Oyunun çizgeleri yeterli düzeyde denilebilir.

Scott Moakes firması tarafından iOS işletim sistemli cihazlar için üretilen bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

Gentleman Ninja iOS Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Gentleman Ninja İçin Yorum Yap