Gebelik (Hamilelik) Hesaplama

Gebelik (Hamilelik) Hesaplama

1.0.2
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3.86 MB
  • Tarih 4 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 123

Anne olacakları kaygıdan kurtaran fonksiyonel bir mobil uygulamadır.

Gebelik (Hamilelik) Hesaplama, Android aygıtlarınızda kullanabileceğiniz bir gebelik uygulamasıdır.Anne olacakları oldukça yakından ilgilendiren bir uygulamadır. Gebelik (Hamilelik) Hesaplama uygulaması ile doğuma ne kadar gününüz kaldığını gün, saat, dakika ve saniye türünden istediğiniz her an görebiliyorsunuz. Android işletim sistemli mobil aygıtlarınızda kullanabileceğiniz uygulama yardımı ile kaygıdan kurtuluyorsunuz.

Kadınların en duyarlı dönemlerinden olan gebelik için ilerletilmiş olan bu uygulama ile kadınlar son adet dönemlerinden itibaren ne zaman gebe kaldıklarını, ne zaman bebeklerini dünyaya getireceklerini öğrenebiliyorlar. Bu uygulama internet bağlantısına ihtiyaç duymadan hamilelik hesaplamasını kolay bir şekilde yapar. Böylelikle bir defa indirerek istediğiniz kadar yazılımı kullanabiliyorsunuz. Tamamen bedava olması ise yeterince ehemmiyetli. Ayrıca kalan günlerin ekran görüntüsü alınarak sosyal medya ortamında da kolayca paylaşılabiliyor.

Doğum yapacağınız günü yaklaşık olarak hesaplayan Gebelik Hesaplama uygulaması her gebe kadının telefonunda olmalı diye düşünüyorum. Yeterince kolay bir kullanımı olan uygulama ilk defa yüklendiğinde bilgiler noksansız olarak doldurulmalıdır. İstediğiniz zaman uygulamadan kalan gününüzü denetim edebiliyorsunuz.Gebelik Hesaplama uygulamasını Android aygıtlarınıza bedava olarak yükleyebilirsiniz.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Gebelik (Hamilelik) Hesaplama İçin Yorum Yap