Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans

1.0.0n
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 227

Gameloft firmasının en yeni oyunu GTA 'yı hiç mi hiç aratmıyor.

Gangstar New Orleans, Android işletim sistemi kullanan cihazlarınızda oynayabileceğiniz GTA benzeri oyunlar arasındaki en iyi oyun. Gameloft firması tarafından ilerletilen GTA benzeri açık dünya aksiyon serüven oyunudur. Bu oyunun bedava indirilip oynanabilir olması ve de Türkçe dil desteğiyle gelmesi ise muhteşem. Kaliteli çizge ve ses efektleri, kolay bağımlılık yapan oynanış tarzı, uzun süreli güzel bir oynanış sunan hikaye modu ile mobil ortamda GTA tutkunlarının ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Gönlümüzün istediği gibi gezme özgürlüğü verilen ve suç kıyasının yüksek olduğu New Orleans kentinde geçen açık dünya aksiyon serüven oyunu Gangstar New Orleans, tesirleyici bir sinematik ile başlıyor. Palyaço kılığına girdiğimiz ilk vazifemizde büyük soygunu bitireceğimiz sırada korumalara yakalanıyoruz. Ancak bulunduğumuz yerden bir şekilde kaçmayı başarıyoruz. Kaçışımızın ardından soygun yerini havaya uçurup hızla olay yerinden uzaklaşıyoruz. Bu noktadan sonra yüzümüzü açan kahramanımız aksiyona sürat kesmeden devam ediyor.

Motosiklet çeteleri, kötü polisler, Voodoo rahiplerinin kol gezdiği sokaklarda en azgın suçlu olmak için gayret sarf ettiğimiz açık dünya oyununda New Orleans kentinde gezilmedik yer girilmedik delik bırakmıyoruz. Gangstar New Orleans ‘da verilen vazifeleri en hızlı ve istenen şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Vazifelerimiz oyun alanının üst bölümünde yazıyor. Geçen konuşmadan ise ayrıntıları alıyoruz. Bol diyaloglu olmasına rağmen sorun yaşamıyoruz çünkü Türkçe dil desteği mevcut.

Gangstar New Orleans Android Tanıtım Videosu :
Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Gangstar New Orleans İçin Yorum Yap