Freemake Video Converter

Freemake Video Converter

4.1.10.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 989.01 KB
  • Tarih 3 gün Önce
  • İndirme Sayısı 123

Detaylı Video Dönüştürücü

5/5, Toplam: 1 kişi

Giderek rakamı artan video converter ‘lar arasından öne çıkan Freemake Video Converter pratik şık arayüzüyle tercih edebileceğiniz bir yazılım. Aklınıza gelen her formatı destekleyen programla AVI, WMV, MP4, 3GP, DVD, MP3 formatlarına dönüştürme muameleleri süratli bir biçimde hakikatleştirilebiliyor.

Bedava yazılım sunduğu ekstra niteliklerle kullanıcıların diğer gereksinimlerini gidermeyi hedefliyor. Örneğin kendi içerisinde bir DVD yazıcısı bulunan Freemake Video Converter üzerinde muamele yaptığınız dosyaları çabucak yazdırarak paylaşmanızı sağlıyor. Dönüştürdüğünüz videolar üzerinde küçük  tertipleme muameleleri yapmanız gerekir ise yine yazılıma entegre video editörü muamelelerinizde size yardımcı olabilir. Böylelikle istenmeyen kısımları kesme, birden çok videoyu  biraraya getirme, yönünü değiştirme gibi basit muameleler için başka bir yazılım kurmanız gerekmez.

Freemake Video Converter’ın başka bir niteliği ise fotoğraflarınızı bir araya getirerek şık slayt şovlar hazırlamanız için bir araç daha içermesi. Arkaya müzik ekleme seçeneği bulunan araçla hazırladığınız slayt şovu ister Youtube’a yükleyin, ister bilgisayarınıza kaydedin, isterseniz DVD’ye yazdırın. Bu muamelelerin tamamı için yazılım size yardımcı olabilir. Freemake Video Converter ile dönüştürdüğünüz veya tertiplediğiniz video dosyalarını, ses dosyalarını, foto slayt şovlarınızı tek bir dosya formatı haline getirerek değişik çözünürlük tercihlerinden birini seçip DVD’ye yazdırabilirsiniz. 320×240 ‘dan HD 1080p‘ye kadar geniş çözünürlük tercihleri arasından medya dosyalarınıza uygun tercihi yapabilirsiniz. Bedava  hudutsuz kullanım, şık ve pratik bir arayüz, pek çok pratik aracı bir arada bulundurma gibi nitelikleri Freemake Video Converter’ı sınamaya değer bir tercih haline getiriyor.

Hasan ÇÖDEK Hakkında

1983 Giresun doğumlu, Elektrik - Elektronik Mühendisi ve HizliinDir.Com Kurucusu

Freemake Video Converter İçin Yorum Yap