FotoGo

FotoGo

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8, Win7, Vista, WinXP,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 28.14 MB
  • Tarih 1 hafta Önce
  • İndirme Sayısı 40

Fotoğraf tertipleme yazılımı

4.5/5, Toplam: 1 kişi

FotoGo yazılımı sayesinde dostlarınız fotoğraflarınıza hayran kalacak.

Fotoğraf düzenlemek basit değildir. Profesyonel biçimde fotoğraf tertipleyebilmek için pek çok teferruat bilmeniz mecburi. Lakin bu yazılım sayesinde teferruatlarda boğulmadan siz de fotoğraf tertipleyebilirsiniz. Profesyonel bir biçimde olmasa da bu  yazılım fotoğraflarınızı güzelleştirebilir. Bu yazılım sayesinde fotoğraflarınızı gören dostlarınız nasıl bu kadar hoş çektiğinizi soracaktır.

FotoGo, bedelsiz bir biçimde kullanılabilen bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Yazılım sayesinde çektiğiniz fotoğraflara filtreler uygulayabilir, parlaklık ayarlarını başkalaştırabilir ve boyutlandırabilirsiniz. İstediğiniz biçimde fotoğraf boyutlandırmanıza olanak sağlayan bu yazılım, çektiğiniz fotoğraftaki istenmeyen kısımları da çıkarmanızı basitleştiriyor.

Bu yazılımda bulunan pek çok araç ile beraber fotoğraflarınıza istediğiniz her tertiplemeyi yapabilirsiniz. Yazılımın watermark niteliği sayesinde çektiğiniz fotoğraflara isminizi yazabilir ve çalınmasını önleyebilirsiniz. Yine FotoGo yazılımı sayesinde fotoğraflarınızın formatlarını da başkalaştırabilirsiniz. FotoGo yazılımı başta .png, .jpg ve .gif olmak üzer pek çok formatı destekliyor.

Windows işletim sistemi üzerinden kullanabileceğiniz bu yazılım sayesinde fotoğraflarınızı üç boyutlu duruma dönüştürebilirsiniz. Ayrıca can sıkıcı bir durum olan kırmızı göz problemini de yine bu yazılım ile çözebilmeniz muhtemel. çabucak şimdi bu yazılımı hızlı indirin ve tertiplediğiniz fotoğraflar ile beraber arkadaşlarınızı afallatın.

Berat KÜÇÜKŞENER Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

FotoGo İçin Yorum Yap