Forza Horizon 4: Fortune Island Eklentisi 13 Aralık’ta Yayında

Forza Horizon 4 için yeni maceralar, tehlikeler ve havalı arabalar getirecek olan Fortune Island genişleme paketi, 13 Aralık Perşembe günü oyunculara sunulacak. Oyunun haritasına Fortune Island isimli yeni bir yer ilave edecek olan eklenti, Forza Horizon 4 Ultimate Edition, Ultimate Add-Ons Bundle veya Expansion Bundle ürünlerine sahip kullanıcılar yanından, Xbox One ve Windows 10 bilgisayar üzerinden, ekstra bir ücret ödenmeksizin oynanabilecek.

Forza Horizon  Fortune Island Eklentisi Geliyor

Fortune Island’ın Forza Horizon 4’deki gelmiş geçmiş en tehlikeli oyun tecrübesini oyunculara yaşatacağı alamet ediyor. Laufey’nin Tahtı’na uzanan yolda hünerlerini gösterecek olan yarışçılar, oldukça driftli geçecek olan İğne Tırmanışı’nda kenarlardan gitmemeye özen gösterecek.

Forza Horizon 4’ün yeni eklentisi Fortune Island’da kar, çamur, yağmur, toprak, kum, asfalt gibi oldukça fazla zemin çeşidi bulunuyor. Her türden zeminde gerçekleşecek müsabakalarda 2019 Lamborghini Urus, Rambo Lambo LM002, 2018 BMW M5, 2017 Ram 1500 Rebel TRX Concept, 2002 Koenigsegg CC8S ve dahası olmak üzere toplamda on yeni araç, yarışçılarca kullanılabilecek.

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Forza Horizon 4: Fortune Island Eklentisi 13 Aralık’ta Yayında İçin Yorum Yap