Football Revolution 2018

Football Revolution 2018

1.0.132
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android, Android Tablet
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46

FIFPro Ile Müşterekleşe Hazırlanan Mobil Futbol Oyunudur.

4.5/5, Toplam: 1 kişi

Football Revolution 2018, mobil ortamda dikkat çeken futbol oyunları FIFA Mobile, Dream League Soccer‘a yeni  bir seçenek. Tasarımcının söylediğine bakarsak FIFPro ile müşterekleşe hazırlanan mobil futbol oyununda ikibinden fazla hakikat futbolcu bulunurken, gelişmiş hareket tespit etme teknolojisi kullanılarak realist hareketler elde edilmiş. Futbol oyunlarını seviyorsanız mutlaka deneyin.

Görsel yönden daha iyi olabileceğini düşündüğüm bedelsiz futbol oyununda FIFA’da gördüğümüz çoğu nitelik mevcuttur. Oyuncu alışverişi, kadroyu ve alana dizilişi istediğimizce ayarlama, kendi stadyumumuzu inşa etme bahtına sahibiz. Diğer futbol oyunlarında görmediğim batur vakti isminde enteresan bir niteliğe sahip oyun. Maçın aşikar idrak ederinde oyun ansızın duraksıyor. Pas, şut, top sürme arasında tercih yapmanız isteniyor. Menajerlik oyununda bu nitelik tesirli olabilirdi. Lakin topun denetiminin büsbütün oyuncuya bırakıldığı futbol oyununda böyle bir niteliğin mecburiliği tartışılır. Kritik batur vakti dışında oyunu benzersiz kılan, değişikleştiren bir nitelik ne yazık ki yok. Klasik olarak düş takımınızı yükleyip mücadele ediyorsunuz.

C.Ronaldo, Lionel Messi, Neymar gibi yıldızların da bulunduğu futbol oyununun noksan tarafları yok değil. Diğer oyuncularla çevrimiçi maç yapamıyorsunuz. Ayrıca Türkçe dil desteği yok. Bunun dışında kuvvetli düzen ihtiyacı istiyor. 3GB RAM’li bir Android telefona sahipseniz hızlı indirin, yoksa donmalar, takılmalar yaşayabilirsiniz.

Football Revolution 2018 Android Tanıtım Videosu :

Ali VECET Hakkında

HizliinDir.Com Editörü

Football Revolution 2018 İçin Yorum Yap